Wpis z mikrobloga

Chłop przez 28 lat mieszka w domu rodzinnym na zadupiu, bo pomagał przy chorym rodzeństwie, mając wieczne dylematy. Zero znajomych, pracy, tylko znajomi przez internet. Aż tu nagle..
Po miesiącach, a nawet latach pisania i gadania na wideo z koleżankami, podjętych próbach zagadywania i wielu nieudanych pierwszych randkach.. nauczyłem się z ludźmi normalnie rozmawiać i naturalnie flirtować z dziewczynami, dzięki ćwiczeniom mogę się pochwalić efektami i pokazać się od dobrej strony jako ktoś, kto jest aktywny, z dwiema koleżankami się zaprzyjaźniłem, zazdrosny facet jednej z nich sam mnie polubił i stwierdził, że się mylił co do mnie. Jest szansa na posiadanie realnych znajomych, bo już pytają, kiedy wpadnę, a nawet na ślub zapraszają. Inna znajoma poznana tydzień temu niespodziewanie będzie w mojej miejscowości jutro, bo załatwia jakąś sprawę i pytała, czy przyjdę pogadać. A pójdę, a co, bo to interesująca osoba. Inna ciekawa dziewczyna sama zagaduje, to ta, co stwierdziła, że ma wrażenie, jakby znała mnie od dawna. Chętnie się ze mną spotka i pójdzie ze mną na wspomniane wyżej wesele. W poniedziałek mam rozmowę o pracę w fabryce, sama rozmowa to formalnośč, bo chcą mnie tam. Niby kołchoz i fabryka smrodu, ale jednak stała praca, która da mi niezależność finansową i pozwoli dołożyć się do rachunków w biednym domu, a sama praca nie na zawsze, bo mam na siebie pomysł zawodowy i życiowy i od ponad tygodnia uczę się by to zrealizować.

#przegryw, ale powoli #wychodzimyzprzegrywu
  • 88
@Wkopanywykopany: Pięknie! Co do spotkań z babkami zawsze mów tak i nie rozmyślaj bo potem bedxiesz myślał a co jak bym poszedł, a nigdy nie będzie, a co jak bym nie poszedł bym sobie na kompie siedział xd, trzymam mocno kciuki!!!
@D1STR0Y: Po co pytasz jak i tak nie zrobisz, jak serio chcesz to rób 5 pompek (najlepiej zwykle diamentowe i żołnierskie) dziennie 10 przysiadów i 20 brzuszków i tak codziennie, po tygodniu zwiększ o 5 i tak cały czas nic więcej nie trzeba, ale jak byś zaczął sobie biegać truchtem 3km dziennie to już wgl jesteś wygryw w #!$%@? byle byś to robił dzień w dzień bez zastanowienia, tu nie chodzi
@Wkopanywykopany: brawo, miałes niski poziom dopaminy i te kilka rozmów z różowymi i interakcji z nimi ci go podbiły. Zaczekaj jakiś czas, krzywa się wyrówna w nowym poziome a ty aby znów poczuć radość będziesz musiał zrobić coś nowego i bardziej emocjonującego. Wtedy znów przyjdzie ta depresja i smutek który cie gnoił tyle lat.
Zrozum to że tu nie chodzi i o to czy coś czy nie masz, tu chodzi o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wkopanywykopany: wygląda to tak jakbyś po 28 latach uwierzył w swoje umiejętności, co jest realnie nie możliwe, musiałeś mieć pewność siebie cały czas, nie wierzę w to ze byłeś niepewny siebie i po 28 latach nagle ci #!$%@?ło że chcesz "coś" robić, a jeśli rzeczywiście tak jest to nie miałeś nigdy problemów z socjal skillem bo w ciągu jakiego czasu naprawiłeś 28 lat zacofania socjalnego?

Aż tu nagle..

Po miesiącach, a