Wpis z mikrobloga

Chłop przez 28 lat mieszka w domu rodzinnym na zadupiu, bo pomagał przy chorym rodzeństwie, mając wieczne dylematy. Zero znajomych, pracy, tylko znajomi przez internet. Aż tu nagle..
Po miesiącach, a nawet latach pisania i gadania na wideo z koleżankami, podjętych próbach zagadywania i wielu nieudanych pierwszych randkach.. nauczyłem się z ludźmi normalnie rozmawiać i naturalnie flirtować z dziewczynami, dzięki ćwiczeniom mogę się pochwalić efektami i pokazać się od dobrej strony jako ktoś, kto jest aktywny, z dwiema koleżankami się zaprzyjaźniłem, zazdrosny facet jednej z nich sam mnie polubił i stwierdził, że się mylił co do mnie. Jest szansa na posiadanie realnych znajomych, bo już pytają, kiedy wpadnę, a nawet na ślub zapraszają. Inna znajoma poznana tydzień temu niespodziewanie będzie w mojej miejscowości jutro, bo załatwia jakąś sprawę i pytała, czy przyjdę pogadać. A pójdę, a co, bo to interesująca osoba. Inna ciekawa dziewczyna sama zagaduje, to ta, co stwierdziła, że ma wrażenie, jakby znała mnie od dawna. Chętnie się ze mną spotka i pójdzie ze mną na wspomniane wyżej wesele. W poniedziałek mam rozmowę o pracę w fabryce, sama rozmowa to formalnośč, bo chcą mnie tam. Niby kołchoz i fabryka smrodu, ale jednak stała praca, która da mi niezależność finansową i pozwoli dołożyć się do rachunków w biednym domu, a sama praca nie na zawsze, bo mam na siebie pomysł zawodowy i życiowy i od ponad tygodnia uczę się by to zrealizować.

#przegryw, ale powoli #wychodzimyzprzegrywu
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to po kolei..

@D1STR0Y prosty program. Najlepiej załatw/zrób sobie dwie hantle i ćwicz w domu wedle tego https://youtu.be/CQwaTZ1koOg co 3 dni o stałej godzinie, 2-3 serie po 12-15 powtórzerzeń. TO WAŻNE, hipertrofia najlepiej odpala właśnie w zakresie 12-15 powtórzeń, jedz więcej białka,,typu jaja na twardo, jakiś twaród czy nawet po prostu mięcho i kanapki z szynką, pij przy tym trochę więcej wody, by od takiej ilości białka nerki jakoś wyrabiały.

@kamil150794 a mają. Czasem jak mam ochotę się pochwalić koleżance albo mnie ciekawi zwyczajnie, jak by moje efekty oceniła, to wspominam w rozmowie, że ćwiczę, jeśli tego nie mówiłem przedtem i pytam kulturalnie, czy chce może zerknąć na efekty. Jeśli tak, to pokazuję kilka zdjęć a'la Mr Olympia wykop edition i odbiór zawsze jest pozytywny, ludzie doceniają ciężką pracę w tym
  • Odpowiedz
@Nester86: no niby tak, ale.. ja bym jednak też nie oceniał tego tagu tak pochopnie. Różne tu ludzie mają historie. Po tym, jak w jednym tygodniu wykopali mnie pracodawca i moja była, wróciłem do rodziców i coś we mnie przygasło na 4 miesiące, poczucie beznadziei było okropne. Można powiedzieć, że otarłem się o przegryw,,bo nie miałem wtedy siły na nic, jedynie na trenowanie, bo poza tym to praktycznie wbrew woli
  • Odpowiedz
@kamil150794: Ile jeszcze teoria stworzysz wypierający fakt że to ty jesteś z-----y a nie świat.
Jak ci się ryj nie podoba to sobie go popraw. Dziś to żaden problem. A jak cię nie stać to rusz dupę do roboty. Żeby być bogatym nie trzeba być ładnym.
  • Odpowiedz
@kamil150794: nie będę twojej matki z pracy okradał. Rozumiem że co do reszty mojej wypowiedzi Nike wykazujesz obiekcji. Fajnie że przynajmniej na tej płaszczyźnie znaleźliśmy nić porozumienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamil150794:

Mam sociai skilla w rozmowie z laskami, ale tylko z fejkowych kont, dopóki nie widzą mojej twarzy.


Socjal skill to nie jest internetowa umiejętność rozmowy z ludźmi a jak sama nazwa wskazuje to jest socjalna umiejętność
  • Odpowiedz