Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #smartfon #ios

Od tygodnia intensywnie szukam Iphona 13 Pro Max 256/512gb xD

Dzisiaj były dosłownie przez parę minut dostępne grafitowe (takie jakke chcę) 256, w Orange i 512w euro.

Próbowałem zamówić w Orange 256, to nagle mi wygasła oferta bo wyprzedali xD, a jak puściłem zamówienie w euro(może i 1k drożej za 512 qle #!$%@? nie będę klika miesięcy czekał) to mi je anulowali XD

Mam ustawione powiadomienia i mi się płakać chce xd polowanie jak na białego kruka.
  • 72
@Big_Kahuna
Ale o czym ty mówisz? Chcę iphona 13 pro max i mam brać inny telefon bo są inne dobre?

Ale ja nie chcę samsunga czy xiaomi xD miałrm i mam Chińczyka Honor 8 w wersji pro i miałem dawniej Samsunga, żadna z marek adroida na razie mnie nie zachęciła by zostać z androidem.
@GajuPrzegryw: flagowce od Xiaomi mają wsparcie o dwie duże aktualizacje Androida np. zaczynając z 10, dostanę 11 i 12.
Ja zmieniam smartfon co dwa lub trzy lata.
Aktualny ma Androida 10, mimo że jest aktualizacja do 11'stki, ale mi się nie podoba ten nowy system, więc nie będę aktualizował.
@cat_in_hat posłuchałem i mam honora 8 najgorszy wybór jaki w życiu popełniłem raz, już na gwarancji wymienili go na nowy(inny model) xD bo nie dało się naprawić modułu aparatu który sam się zesrał po 6 miesiącach od zakupu.

A potem się okazało że będą go wspierać tylko rok poz zakupie i utknąłem z androidem 8.

Za 1900zl 4 lata temu dostałem straszne gówno którym nie da się zrobić zdjęcia, naładować normalnie, nakładka
@Eskim0s Tyle że flagowiec od xiaomi to mocno średnia półka wśród smartfonów xD

Ja patrzę na półkę wyżej jak samsungi s21 ultra i xperia 1 iii i te które wymieniam są w #!$%@? nie warte swojej ceny względem nowych iPhonów nawet patrząc po bebechach.