Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na roku z koleżanką z którą nie miałem kontaktu od jakoś 3 lat i tak się spotkaliśmy na piwo, gadamy o duperelach i wyszedł temat mojego ojca który jest z matką po rozwodzie już 11-12 lat. Troche wypilismy i gadamy sobie, śmiejemy się i ona wyskoczyła, że mój stary to niezły agent, bo jej dwie koleżanki ruchał.... ojciec stuka osiemnatki, a ja marzę o tym żeby potrzymać dziewczynę za rękę

Próbuje obrócić to w żart, ale straciłem poczucie wartości. dawno nic mnie tak nie przytłoczyło. Matka z babcią mnie wychowały na 'przystojnego kawalera' i pewnie tak zostanie

#przegryw #logikarozowychpaskow #seks #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61673b08820612000adc9987
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli masz to w genach, więc do dzieła. Koleżanka się z Tobą spotkała, zainicjowałeś jakiś kontakt fizyczny, cokolwiek? Pewnie byś ją też mógł przestukać, ale nic w tym kierunku nie zrobiłeś. Marzysz o trzymaniu za rękę, to mogłeś to zrobić właśnie z nią.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: są dwie opcje:
1.Twój ojciec ta twoja koleżanke też stuknął, ona chciała to sobie jakoś z racjonalizować więc powiedziała ci o tym w trzeciej osobie, żeby zobaczyć jak na to zareagujesz.
2. Ta koleżanka chce żebyś to ty ją stuknął, a takimi tematami chce cie nakierować na peklowanie.
  • Odpowiedz