Wpis z mikrobloga

@Powiew_morskiej_bryzy:
MAŁE SZCZEŚCIE, KOTEK
Realista: wie że kupujac kota bedzie cierpiał kiedy umrze (nie licze ytu nawet stresów kosztów utrzymania i szkód oraz konieczności przystosowania domu)

Typowy spierdoks w różowych okularach: Wszystko zasrane i podrapane, jak żyć, o nie plaku, plaku, zdech, jak to możliwe

I tak jest ze wszystkim
@Powiew_morskiej_bryzy: Nie wymyślam tylko co, myslisz że kawa daje Ci magicznie z dupy energię? Wszystko co zrobisz nawet dobrego lub z dobrych zamiarów może przynieść coś zlego, była nawet o tym bajka, o królu midasie slyszał? To jest taki zajebisty i najlepszy przykład, albo ten gdzie w kaczorze donaldzie gówniaki rozmnażały pieniądze żeby mieć na gume
@Cyberprank2137: wybierasz myślami tak daleko że nie jestem w stanie nadążyć. Kawa nie daje mi dużo energii. Jestem niskociśnieniowcem i po jej wypiciu nie czuje wielkiego pobudzenia. Lubię jej smak, nigdy nie słodzę. Morał jest taki, że możesz dorobić filozofię do wszystkiego i do wszystkiego się zniechęcić albo cieszyć drobnymi rzeczami, które sprawiają że żyje się trochę lepiej:)
@Powiew_morskiej_bryzy: widać że masz z 15 lat i myślisz że jest albo różowo albo czarno, to był tylko przykład i #!$%@? nad celowością Twoich obrzędów.

Ja się cieszę życiem ale myślę o konsekwencjach co dla p0laka robaka jadącego 100 na godzinę w zabudowanym bo lubi #!$%@?ć może być dziwne.
Fajnie mieć dziewczynę ale ludzie są zawodni, dobrze się ożenić ale z intercyzą itp itd