Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 517
@nikita1: W tego typu komiksach łamana angielszczyzna jest robiona specjalnie. Tylko kulki reprezentujące kraje, gdzie angielski jest językiem urzędowym (plus USA) mówią dobrze po angielsku.
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur: Czesi bardziej nie lubią niemcow niż polakow, ale No nas tez nie lubią. W sumie to nie wiem #!$%@? kogo oni lubią bo Słowaków tez nie lubią. To tacy Polacy tylko ze bogatsi ale bez morza i bez boga. XD
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur
@nikita1: @Gorion103:
Prawda jest taka, że większość Polaków ma Czechów za takie pocieszne stworki co śmiesznie mówią i są naszymi przyjaciółmi. Natomiast kolega Czech mi mówił że oni mają Polaków za Cwaniaczków, kombinatorów i oszustów, także ten.. xD

Jesteśmy jak ten mega dynamiczny kumpel który lekceważy swojego najlepszego przyjaciela, ma w dupie jego zdanie, sprzedaje mu kuksańce i uważa że to najlepsza relacja na świecie, z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
_@nikita1: W tego typu komiksach łamana angielszczyzna jest robiona specjalnie. Tylko kulki reprezentujące kraje, gdzie angielski jest językiem urzędowym (plus USA) mówią dobrze po angielsku._

@Zashi: ooo, nie wiedziałem, że w USA język angielski nie jest językiem urzędowym :o
  • Odpowiedz
@Plp_ no akurat oni to takie stosunki kumpelskie mają z Niemcami. My dla nich to jesteśmy upierdliwymi gośćmi ktorych nie lubią ale znoszą bo impreza jest u nich.

Generalnie ci Starzy Czesi nie lubią Polaków. Młodzi już mają w nosie bo patrzą na nas jak na Debili skoro latamy do kościółka :) To my dla nich jesteśmy pocieszni :)
  • Odpowiedz
@Lisowczyk: mamy większe PKB, średnia płaca jest u nas minimalnie wyższa niż w Czechach, przeciętny sąsiad z południowej granicy wiele się nie różni od Polaka. My mamy przynajmniej kilka większych miast poza stolicą, u nich jest właściwie tylko Praga - reszta to dziury zabite dechami (podobnie zresztą, jak i u nas). Nie powiedziałbym, że Czechy to bogatszy kraj niż my - raczej jesteśmy na podobnym poziomie.
  • Odpowiedz