Wpis z mikrobloga

@poop: ciepło od piecyka bardziej będzie wpływało na lodówkę, która jest po prawej. Zmywarka sama w sobie ma programy nawet w temp powyżej 70 stopni, wiec o materiały nie ma ci się martwić.
Lodowka za to będzie miała więcej pracy by utrzymać temp przy włączonym obok piekarniku.
  • Odpowiedz
@poop: Najlepiej żeby zmywarka była przy zlewie. Nie wyobrażam sobie opłukać talerzy z sosu pomidorowego
(brudzi plastikowe deski do krojenia) a potem nosić je mokre przez pół kuchni do zmywarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmywarka bardzo mocno się nagrzewa, co nie służy eksploatacji lodówki.
  • Odpowiedz
@poop: rozwiązanie zasugerowane przez firmę która robiła meble. Z lewej lodowka 200cm obok w słupku od dołu zmywarka, piekarnik,mikrofala. Żona mikrus swobodnie korzysta z mikrofali. Korzystamy z tego układu 4 miesiace i jest ok. Jedyne co przeszkadza to po otwarciu zmywarki cala szyba piekarnika i mirofali zaparowana na 2 minuty ;) Słupek z urządzeniami jest ogrodzony od lodowki 3cm deską. Pomiędzy zmywarka i piekarnikiem również. Narazie wsio ok.
Dudi16 - @poop: rozwiązanie zasugerowane przez firmę która robiła meble. Z lewej lodo...

źródło: comment_1634134622FXslHRuEpZ7Ity8DAKJaRk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: no z tego co patrzyłem na ceny, to kupić osobno piekarnik i mikrofalę wychodzi taniej niż 2 w 1. Mnie nie tyle przeszkadzało by używanie obu jednocześnie, co potrzeba ciągłego zmieniania tych tacek, bo jedne są do piecyka, w drugie do mikrofali. I też potrzeba wtedy trochę miejsca, żeby je gdzieś chować.
@Dudi16: a jak z otwieraniem drzwi od lodówki? Nie nachodzą Wam one na piecyk?
  • Odpowiedz
@poop: tu masz podgląd całości. Jak blat głównie uzywam wyspę czy stol. Nad zmywarką jest trochę blatu, ale i tak zazwyczaj wkładam bezpośrednio do niej ze stołu.

Btw. jak masz możliwość to polecam szafkę 80 dla zlewu, on jest większy, a pod nim sporo miejsc na kosze. Ja mam pod mniejsza komorę podłączony młynek co jest mega rozwiązaniem.
Wloczykij2 - @poop: tu masz podgląd całości. Jak blat głównie uzywam wyspę czy stol. ...

źródło: comment_1634198378wEetOCsJ1eD6anMfWT8ll2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz