Wpis z mikrobloga

@Wloczykij2: @huggus: @dzana: A jak robiliście/robicie przy tym rozwiązaniu z chowaniem brudnych naczyń do zmywarki? Bo jeśli miałbym zmywarkę w słupku, a obok lodówkę, to nie miałbym blisko blatu, na którym mógłbym przynieść brudne naczynia z salonu i je wstawiać po kolei do zmywary.
  • Odpowiedz
@poop: ja obok mam zlew, ewentualnie mam blat po przeciwnej stronie, także ja akurat nie mam większych problemów. Z tym, że zazwyczaj wkładasz talerze pojedynczo, więc nie jest to potrzebne.
  • Odpowiedz
jest to #!$%@? nad #!$%@?. Jak nie masz w rodzinie tylko osób ze wzrostem 2,2m to lepiej kup drabinę do użytkowania mikrofali


@MrFen: @poop: mam układ szafka do wysokości blatu, piekarnik i mikrofala, więc nie licząc zmywarki wszystko jest na podobnej wysokości co na zdjęciu. Żadnej drabiny nie trzeba. Dla bombelków czy kogoś bardzo niskiego to byłby problem, ale przy wzroście od 170cm masz mikrofalę co najmniej na wysokości głowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFen: co ty ćpiesz karzełku? Moja narzeczona metr sześćdziesiąt wyciąga zupę z mikrofali znad piekarnika bez problemu. Ale do tego trzeba nie być ciamajdą z reklamy produktów Mango ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poop: mam w słupku szufladę grzewcza, piekarnik i mikrofale. Gdybym urządzał od nowa to bym nie robił mikrofali powyżej piersi. Upewnij się że ci elektrykę dobrze zrobią i nie #!$%@? jak wszystko będzie chodzić naraz.
  • Odpowiedz
@poop: Jeszcze tip odnośnie relacji lodówki ze zmywarką: lodówka to taki spory grzejnik, jeżeli zmywarka będzie obok to będzie się nieźle nagrzewać i bardzo szybko będzie w środku śmierdziało. Jeżeli ktoś zmywa codziennie to luz ale warto mieć na uwadze. Source - miałem taki układ i nie polecam xd
  • Odpowiedz
@poop Nikt jeszcze nie napisał, że konstrukcyjnie to jest #!$%@? trochę bo o ile piekarnik i mikrofala siedzą w słupku, tak zmywarka do zabudowy jest już wolnostojąca, więc słupek musi się zaczynać nad nią. Wszystko oczywiście do zrobienia ale będzie potrzebny stolarz.
  • Odpowiedz
@poop no to elegancko, jeśli wyciąganie rąk do góry żeby coś wyjąć z mikrofali to nie problem, to nie ma problemu ( ͡º ͜ʖ͡º) ew. martwił bym się jeszcze o gorącą parę po skończeniu zmywania, ciągłe wycieranie pieca może być upierdliwe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poop: mam tak i jest zupełnie OK. Moja narzeczona ma 162cm wzrostu i nie potrzebuje żadnej drabiny do użytkowania mikrofali także możesz zignorować te komentarze :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l4ngu5t4: Ja tak mam już w 4 mieszkaniu i jest spoko. Mam 180+ i mikrofala zaczyna mi się trochę pod ramionami. Ew. jak jest ktoś niższy to pomyślałby nam mikrofala otwierana do boku (chyba BOSH ma takie) - ja mam otwierana jak piekarnik.
Rozwiązanie z wyśrodkowaniem też wydaje się fajne, niemniej też zależy pewnie od tego ile i gdzie masz miejsca w kuchni
  • Odpowiedz