Wpis z mikrobloga

@poop: mam piekarnik nad zmywarką i nie ma żadnych problem, dowiadywałem się wcześniej nie ma żadnych przeciwskazań żeby tak zrobić. Jedynie stolarz musi to wziąć pod uwagę bo piekarnik i zmywarka mają różne szerokości. Mikrofali nie mam, ale jak Ci wygodnie będzie w ten sposób jej używać to nie powinno być też żadnych problemów
@poop: mam mikrofale nad mala lodowka (mniej wiecej na wysokosci ramienia-twarzy i jest #!$%@? niewygodnie wyjmowac rzeczy, szczegolnie jesli talerz jest goracy i trzeba go zlapac przez sciere. zaluje tego rozwiazania i rozwazam wyjecie mikrofalowki z szafki i postawienie na blat. jeszcze dwa razy sie oparze i pewnie to zrobie…
@Jpek: Mam taki w obecnym domu, ale po pierwsze nie możesz korzystać z obu rzeczy (np. coś pieczesz i chcesz na szybko podgrzać zupę), a po drugie co chwila trzeba zmieniać te tacki, bo jedna jest do mirkofali, a dwie są do piecyka. I takie ciągłe wyciąganie i zamienianie ich jest uciążliwe.
@MrFen: Teoretycznie tak, ale teraz tak mam, że jest piekarnik obok uchwytu od lodówki i zarówno uchwyt jak i bok lodówki (która wystaje trochę bardziej niż słupek z piekarnikiem) się nagrzewa.