Wpis z mikrobloga

@Karoleer: Używam od 4 miesięcy, na początku używałem izolatów od nich bo było promo takie że izolat wychodził jak koncentrat z kfd, teraz normalnie używam to co wysłałem, ilości 30-100g dziennie w tej chwili i problemów żołądkowych/trawiennych nie mam.

Badań na zawartość nie widziałem jak coś.
Jeśli macie okazję kupić białko ze sprawdzonego źródła w dobrej cenie to kupujcie. Ceny poszły bardzo mocno w górę, a dostępność surowców jest też ograniczona. Producenci biją się o każdą tonę. Nigdy czegoś takiego nie było.
Niestety będzie jeszcze gorzej. Unikajcie tylko "no name'ów" i podejrzanych firemek, bo w obecnym momencie ryzyko przekrętu jest duże. Sporo firm kupuje też nieświadomie odpad, szukając czegoś w "normalnej" cenie.
@KFD_pl: a ja z kolei bym się wstrzymał z kupowaniem, jeśli ktoś ma zapasy jak ja. Pamiętam już kilka lat temu jak białko #!$%@?ło w górę i jakieś #!$%@? brednie plotki, tłumaczenia typu, że coca-cola wchodzi w branże i wykupiła całą serwatkę za świecie. Dla mnie to chwilowa spekulacja i zawirowania na rynku. Cena mleka praktycznie stoi w miejscu, wzrosły koszty poboczne, ale litości - nie na tyle, żeby surowiec zdrożał