Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Mężczyźni w Polsce są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych mediów przedstawiających nas jako przestępców i zagrożenie musimy się mierzyć z niesprawiedliwym i nie logicznym prawem.
Porównajmy dwie sytuacje:
W pierwszej w nich mężczyzna kradnie ze sklepu słuchawki za 300 zł.
W przypadku złapania go na tym może dostać mandat do 500 zł( w przypadku kradzieży powyżej 500 zł sprawą zajmuje się już sąd)
W drugiej sytuacji mężczyzna idzie z przygodnie poznaną kobietą do łóżka która jednak potem twierdzi że to był g---t.
Mężczyźnie w tym wypadku grozi kara do 12 lat więzienia.
Pomimo że na wolnym rynku cena tego typu usługi za godzinę wynosi średnio od 200 do 350zł.
Jest to rażąco niesprawiedliwe.
W przypadku gdy ofiarą jest kobieta kara jest ustalana arbitralnie a nie na podstawie realnej wyceny poniesionej szkody.
To jest podstawa problemów mężczyzn.

#logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #tinder #blackpill
c.....k - Mężczyźni w Polsce są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych mediów ...

źródło: comment_1634059081Sq7xhoiSMtRflw9Smekcak.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chemikorganik: ultra bait bo dużo osób zaangażowanych :).
Przecież to, że mu GROZI 8 lat to nie znaczy, że w ogóle poniesie jakąkolwiek karę. Może się skończyć na zawiasach albo grzywie albo odpracowaniu kilku godzin społecznie.
  • Odpowiedz
  • 3
@golip
Zawiasy za klepnięcie w tyłek to i tak p-------e wysoka kara. Daliby mu mandat 2-4 stowy i tyle, a tak to angażujemy sąd w rozpatrywanie takiego gówna. Ja na to podatki place.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: ale sąd może dać mu grzywną 2-4 stówy. A może w ogóle uzna, że jest niewinny. A kosztami rozprawy prawdopodobnie będzie obciążona jedna ze stron postępowania, więc Twoje podatki mogą spokojnie zostać przekazane np. na rozwój telewizji polskiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: rozumiem, że chcesz odebrać Polakom prawa do wniesienia oskarżenia? Rozumiem, że uznajesz za bezzasadne oskarżenie na podstawie artykułu prasowego? Komenda za takie podejście przesiedział kilkanaście lat bo ludzie go ocenili na podstawie tego co media mówiły.
  • Odpowiedz
  • 0
@golip Ale odleciales, ja p------e - od klepnięcia w dupę do Komendy xD. Trzeba było od razu mówić żeś świr, to bym czasu nie marnował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: a no to mówię, żem świr co to szanuje konstytucyjne prawo do korzystania z sądów jeżeli uznajemy, że ktoś wobec nas popełnił przestępstwo. Jestem też takim świrem co uznaje domniemanie niewinności wobec oskarżonego. A na dodatek jestem tak z-----y, że widzę różnicę między "grozi mu do" a "został skazany na".
Więc spokojnie możesz nie zaczynać rozmowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@golip My, a już na pewno ja, nawet nie zahaczyliśmy o te tematy o których piszesz, to tylko twoje urojenia - możesz już się uspokoić, bo ta rozmowa odbyła się tylko w twojej głowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Flypho: ta pani ma prawo wnieść oskarżenie wobec pana co ją w dupę klepnął. Do momentu ogłoszenia wyroku pan nie otrzymał żadnej kary, więc dywagacje na ten temat są be podstawne. Grozi mu do 8 lat bo taka jest maksymalna kara za przestępstwo o jakie jest oskarżony, ale to nie znaczy, że poniesie jakąkolwiek karę bo jeszcze nie wiemy czy faktycznie dopuścił się czynu z artykułu, z którego jest oskarżony.
  • Odpowiedz