Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Mężczyźni w Polsce są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych mediów przedstawiających nas jako przestępców i zagrożenie musimy się mierzyć z niesprawiedliwym i nie logicznym prawem.
Porównajmy dwie sytuacje:
W pierwszej w nich mężczyzna kradnie ze sklepu słuchawki za 300 zł.
W przypadku złapania go na tym może dostać mandat do 500 zł( w przypadku kradzieży powyżej 500 zł sprawą zajmuje się już sąd)
W drugiej sytuacji mężczyzna idzie z przygodnie poznaną kobietą do łóżka która jednak potem twierdzi że to był g---t.
Mężczyźnie w tym wypadku grozi kara do 12 lat więzienia.
Pomimo że na wolnym rynku cena tego typu usługi za godzinę wynosi średnio od 200 do 350zł.
Jest to rażąco niesprawiedliwe.
W przypadku gdy ofiarą jest kobieta kara jest ustalana arbitralnie a nie na podstawie realnej wyceny poniesionej szkody.
To jest podstawa problemów mężczyzn.

#logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #tinder #blackpill
c.....k - Mężczyźni w Polsce są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych mediów ...

źródło: comment_1634059081Sq7xhoiSMtRflw9Smekcak.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: ale mówiłeś o klepaniu w tyłek i tysiącach ludzi niesłusznie skazanych. Dawaj argumenty
jeżeli jesteś tak samo dobry w prawo jak w argumenty to nie mam się czego bać XD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Nie wiem w którym momencie napisalem o skazanych za klepniecie w tylek.
Napisałem wyraźnie Komenda oraz inni niesłusznie skazani.
Kiedy to Komenda był skazany za klepniecie w tylek? Mozesz mi wytłumaczyć jak ty czytasz ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@pmub: pisałeś, żę komenda i tysiace innych wiec już wiemy, że Komenda to na pewno niefortunna pomyłka, a nie celowe kłamstwo. bo nie podejrzewałbym cię o to.
Ale wskaż 500 osób. 500 przypadków. Skoro były tysiące to 500 to kropla w morzu i powinieneś zaraz znaleźć
  • Odpowiedz
@Krejziismylife:
Rachunek prawdopodobieństwa pomaga obliczyć szansę zaistnienia pewnego określonego zdarzenia.
Jeżeli mamy przypadek niesłusznie skazanego w tym przypadku komendy za morderstwo, to możemy założyć że takich przypadków mogło być znacznie więcej.
  • Odpowiedz
@pmub: powiedziałem tylko prawde na twój temat. Jesteś kłamcą i oszustem i zwykłym śmieciem. To stwierdzenie faktu. Mówiłem już, przeproszę za wszystko za 500 przypadków niesłyszenie skazanych za klepnięcie w tyłek. Skoro masz na to dowody o czym pisałeś wyżej to pokaż je
  • Odpowiedz