Wpis z mikrobloga

oczekiwałem argumentów


@Zimnok: ale jak ja mam ci przez internet wytłumaczyć, że to po prostu lepiej smakuje? XDDD Że przemiał jest bardziej równomierny, stabilizacja/kształt żaren jest lepsza. Że napar ma wyższe body, jest bardziej klarowny, uzyskujesz więcej aromatów, mniej niepożądanych smaków. Ty i tak nie wierzysz, że ktoś czuje różnicę, więc po cholerę mam się wysilać? Są nawet opracowania naukowe na temat estrów, na temat tego jak się rozpada ziarno kawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@geuze: gdyby nie ta żałosna końcówka to jeszcze bym się jakoś wysilił ale ze względu na nią.
Masz rację nie ma sensu się na ograniczonego ciebie wysilać dlatego kończę z tobą dyskusje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pielgrzym_wladca_egiptu: według ciebie argumentem z dupy jest to jakie ma doświadczenie osoba konsumująca?
Aha XDDD o #!$%@?.

No tak bo kawa może smakować jak gówno ale ważniejsze że ekspres kosztował 30 000.

Powazne zaburzenia w podstawowych procesach myślowych u was widzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pielgrzym_wladca_egiptu: już lepiej, coś w końcu przedstawiłeś.

Jeśli możesz to wyobraź sobie że 90% osób nie zauważa różnicy w tych kwestiach.
To jest analogiczne dla wszystkich dziedzin.
Używasz perfum które kosztują do 300 zł?
Tobie się może podobać ale snoby powiedzą ze to smród bo znaleźli coś lepszego za 1500.

Tymczasem 90% osób jest zadowolona "ze smrodów do 300 zł" czemu tak jest?
A może snoby sobie wkręcają ostro pewne rzeczy?
@Zimnok: nigdy czegoś takiego nie napisałem, boli mnie to jak są jakieś tagi typu #kawa czy sporty jak #rower czy #wspinaczka i widzę jak wchodzą ludzie i sobie na chłopski rozum tłumacza ze przecież można kupić rower za 1k i będzie jedzic czy ze siorka pila kawę i nie czuje różnicy to mnie #!$%@?, masa ekspertów którzy nic w danym temacie nie wiedza, jeszcze piszesz mi o argumentowaniu gdzie wyżej napisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pielgrzymwladcaegiptu: w ogóle to zabawne ze nie zauważasz rzeczy pod twoim nosem, albo żyjesz pod kamieniem

Myślisz że jaka kawa jest najpopularniejsza? Ze Starbucksa i mcdonald, według snobów ta kawa jest beznadziejna a jakoś największej próbie osób się ona podoba, więc pytanie, czemu myślisz że tylko moja siostra to jedyna przypadłość? Bo to jest powiązane, czemu ludzie nie będą iść do PRAWDZIWEJ KAWIARNI i nie będą próbowac tej "prawdziwej kawy"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zimnok: Powody są dwa, statystycznego człowieka nie stać na takie rzeczy i często nie ma nawet okazji porównać dwóch produktów niższej i wyższej jakości

@pielgrzym_wladca_egiptu:

Żyjemy w kraju gdzie kilka razy dziennie widzę jak ktoś ma iPhone za 4000 zł. Więc jak ludzie chca to to kupią. Chyba że połowa osób w tym kraju nie ma nerek.
@Zimnok:
- ile masz tych prawdziwych kawiarni w przecietnym miescie? Wiekszosc takich kawiarni jest w duzych miasta typu Warszawa, Krakow, Wroclaw;
- wiekszosc osob ma w dupie to jaka kawe pije dopoki kopie;
- wiekszosc osob jedyna kawa jaka zna to zalewajka, rozpuszczalna i espresso z ciemno palonej brazyli;
- wiekszosc osob nie chce wydawac na kawe 15 zeta jak w mcdonaldzie jest za 5
- wiekszosc osob nie wie w
@Zimnok: tak masz racje mordo. Żeby wypić kawe i sie nie zrzygać potrzeba minimum te 150tys złotych ma profesjonalny ekspres i przynajmniej raz w miesiącu samemu wybrać sie po kawe do brazyli žeby kupić swieżą arabike gejmingową o zawartości 213,7 mg kofeiny w jednym nonilionie centylomilograma sześciennego. Eeech amatorzy piją rozpuszczalná trutke i zalewają wrzątkiem.z czajnika za 100zl xd. Ja to bym takiemu w morde dał jakby przy mnie taká zbrodnie