Wpis z mikrobloga

@matixrr: na wsiach okno w łazience to standard i widzę same korzyści płynące z możliwości przewietrzenia. W miastach niestety przez brak okien w łazienkach jest zawsze duszno i tak jakoś nieprzyjemnie.
  • Odpowiedz
ma być okno do pokoju czy do sąsiada? xDDDDDDD


@matixrr: Do. pokoju, często w starych blokach były prostokątne podłużne pod sufitem co byś mógł przewietrzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mydlina: Jakie plusy ma wanna? XD

@balbezaur:
pod prysznicem nie umyjesz się tak dokładnie - w sensie wgłąb naskórka. Oprócz tego przyjemnie relaksuje i można dodać sole do kąpieli i inne mydła zapachowe.
  • Odpowiedz
@dafto: ok ale szczotka albo gąbka częściowo załatwia sprawę. Ja nie lubię relaksować się w wannie bo woda stygnie szybko. może kiedyś docenie sole i olejki :)
  • Odpowiedz
@bartousz: Ja z wanny nie korzystam już od ponad 15 lat bo się do niej po prostu nie mieszczę. Poza tym jak się myjesz w wannie i z niej wychodzisz to ten cały brud który z siebie zmyłeś ponownie na człowieku osiada. Można co prawda spłukać się prysznicem ale po co w takim razie moczyć dupę w wannie, jest to nieekonomiczne.
  • Odpowiedz
takie łazienki były robione 20-30 lat temu kiedy nikt nie znał prysznica i nie było małych umywalek


@Janusz_Rekina: Byku, moi rodzice robili remont 25 lat temu i prysznic nie był niczym nowym w Polsce powiatowej. Wiem, że wszyscy sąsiedzi montowali wanny, które są patologią mycia się, ale co kto lubi xD Niektórzy nadal je montują w blokach. Wanna jest spoko do KĄPIELI, a zazwyczaj nie masz czasu na kąpiel, tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylar69: może żeby oglądać tv? ( ) sam kiedyś spałem w takim. Mało tego ściana zewnętrza też była przeszklona z widokiem na blok mieszkalny po drugiej strony ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz