Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@lutecki: to jest chore, poza samą indoktrynacją, jeszcze pisać w 3. klasie o zabijaniu i wojnie, kiedy w telewizji byle program gdzie ktoś pierdzi jest z oznaczniem 12+

Ja bym kręcił małysza i szedł z tym do mediów
  • Odpowiedz
@lutecki: to jest chore, poza samą indoktrynacją, jeszcze pisać w 3. klasie o zabijaniu i wojnie, kiedy w telewizji byle program gdzie ktoś pierdzi jest z oznaczniem 12+

Ja bym kręcił małysza i szedł z tym do mediów


@jaroty: ja nakręciłem małysza jak dziecko dostało zadanie, by opisać życiorys jakiegoś Wyklętego. Pomyślałem najpierw "spoko, zobaczymy" ale potem im głębiej wchodziłem tym "zabawniej" było... Najbardziej mi się spodobało określenie,
  • Odpowiedz
@lutecki: dlaczego nie ma jeszcze znaleziska na głównej z płomieniem? Tu powinien być Małysz kręcony. Ja rozumie historia itd., ale 3 kl podstawówki to chyba trochę za wcześnie na poznawanie tematu "żołnierzy, którzy zabrali mamę z domu". Co to k---a jest. W 4 klasie na przyrodzie będą uczyć się jak robić mydło z ludzkiego tłuszczu a na fizyce w gimnazjum obliczać gęstość złotych zębów w sztabkach SS?

Przecież jakby moje
  • Odpowiedz
@zdechly_jez ale też nie można robić takiego chlewu wyraźnie antyniemieckiego jak tutaj. Jakoś nie słychać w internecie jakby takie teksty były np w tureckich szkołach o Rosjanach, albo w francuskich/angielskich o tych drugich. W tym wykonaniu jest to tylko i wyłącznie antyniemiecka indoktrynacja. W umyśle dziecka zaskoczy fakt że jest to tekst o wydarzeniach sprzed 70 lat, ale może nie zaskoczyć to, że tamte przeklęte lata minęły, odpowiedzialni za tamto zło
  • Odpowiedz