Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
Dlaczego fan Morrowinda to szlachcic gdzie Gothic to zabawa dla plebsu? Otóż Gothic oferuje łatwy w odbiorze dubbing, żeby poznać historię gracz nie musi nic robic tymczasem Morrowind to tysiące stron czytania żeby zagłębić się w lore, tylko dla koneserów.
Taka prawda.

#gry #gothic #morrowind
Piastan - Dlaczego fan Morrowinda to szlachcic gdzie Gothic to zabawa dla plebsu? Otó...

źródło: comment_1633968373T3uOuN4OnwBj3NdykbS4EQ.jpg

Pobierz
  • 34
A Morrowing to klocek do którego czytasz przez 2h instrukcje do instrukcji tworzenia postaci zeby sobie nie #!$%@? buildu (w gothicbuild sobie rozwijasz wewnatrz gry na podstwie doswiadczenia z gra oraz heurystycznej wiedzy), potem wchodzisz do gry, wchodzisz po kilku h zwiedzania miasta do pierwzego dungeona, myslisz ze bedzie zajebiscie aby przez kolejna godzine isc do kolejnej wioski z questem i ogarnac ze po drodze nic nie ma (a nawet w wiosce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Piastan: ja tam to lore bardzo lubiłem czytać (jak jeszcze miałem czas na takie zabawy). Jak miałem wybrać swojego boga-patrona to sobie łaziłem i zbierałem info o wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) A historyjki w tych książkach były świetnie napisane. Jak zaczynałem to jeszcze internetow nie było i każda nowo odkryta część świata gry (a był, przyznajcie, dość dziwaczny) to było dla mnie takie wooooow (ʘ
ta nie da sie #!$%@? pod warunkiem ze co zostawie postac biegnaca na noc? XD czy tam plywajaca i zablokuje w scianie? nie dziekuje


@NewBlueSky: Z tym "nie da się skopać", to pewnie chodzi o to, że w Morrowindzie masz dostęp do trenerów, którzy umożliwiają podbicie każdej umiejętności do relatywnie używalnego poziomu za opłatą.

Więc ostatecznie każdy build to grywalny build. Tylko przy niektórych początek będzie bardziej wymagający.

Są nawet tacy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fan_Morawieckiego: ta nie da sie #!$%@? pod warunkiem ze co zostawie postac biegnaca na noc? XD czy tam plywajaca i zablokuje w scianie? nie dziekuje

@NewBlueSky: to nie tak, rozwoj postaci w tes3 jest kompletnie popsuty
1. znajdz ebonowa kopalnie czy inne skarby
2. sprzedaj u kraba/scampa za miliony monet
3. wymaxuj skille i czary u trenerow za golda (tak, tylko za golda, nie ma zadnych wymagan typu quest, gildia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gothic tez miejscami byl patologiczny gdzie np. na poczatku gry od pierwszego lepszego handlarza mozna kupic zwoj deszcz ognia czy przemiane w ognistego jaszczura i go od razu uzyc na 1 lvl, ale sam rozwoj postaci byl w miare stonowany. Bez glitchy nie staniesz sie bogiem w 1 rozdziale, jestes nawet wprost skazany na gorszy armor/runy przez rozdzialy.
gdzie np. na poczatku gry od pierwszego lepszego handlarza mozna kupic zwoj deszcz ognia czy przemiane w ognistego jaszczura i go od razu uzyc na 1 lvl


@Folmi: Tylko w G2 Nocy Kruka, a to dlatego że dodatek był projektowany pod maniaków którzy podstawkę G2 przechodzili lagą. Piranha Bytes znacznie podniosło poziom trudności, zatem te pojedyncze zwoje pozwalały to zrekompensować... ale i tak trzeba było być ostrożnym żeby takiego pomniejszenia potwora
@NewBlueSky: Akurat w Morrowind buildu się nie da #!$%@?ć, gdy właśnie Gothic jest trudny i wymaga stosowania glitchy, by jakoś normalnie levelować.


@Fan_Morawieckiego: Od kiedy? W G1 exp się wala po ulicach. Możesz równie dobrze nie wykonywać questów i bawić się w obozowego bully, który wszystkich #!$%@? i okrada xD Morrowind już jest znacznie prostszy do #!$%@?.