Wpis z mikrobloga

KORONAWIRUS 2020 vs 2021

Porównanie analogicznych dni tygodnia dla roku 2020 i 2021.
Średnia 7-dniowa i dane dzienne dla nowych przypadków, zgonów, hospitalizacji i pozytywnych testów.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #koronavs
Tabela Google Docs: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nwZL6610nglk9SQfqpUMMgRmMdaSTDvo-8vER4y6O5A/edit

#koronawirus #statystyka #koroniak21vs20
Pobierz Matt_888 - KORONAWIRUS 2020 vs 2021

Porównanie analogicznych dni tygodnia dla roku...
źródło: comment_1633941402hO7ALFWpYDVYATeegTwLZL.jpg
  • 20
@espu: Tak, ale porównaj z zeszłym rokiem. Wtedy jak już poszło do góry, to nawet w poniedziałek był wzrost. Teraz to wygląda zupełnie inaczej, czyli rośnie, ale w sposób dość umiarkowany. Tylko że o tym już media ani antyszczepionkowcy nie powiedzą, a jak raz mieliśmy taką samą liczbę przypadków co rok wcześniej, to orgazmu dostawali.
@Krupier:
Typowe doniesienia z sezonu infekcyjnego. Czy ja gdzieś powiedziałem że to coś niezwykłego? Teraz utrudniają sytuację dodatkowe czynniki jak obostrzenia, decyzje wojewodów co do tego który oddział może przyjmować i jakich pacjentów, rozsypujący się jedyny szpital III stopnia referencyjności, no i dzieci wydaje się że ciężej chorują niż w ostatnich latach - to ma wieloczynnikowe podłoże.
Ale mimo wszystko, przez ostatnie 4 lata nie widziałem dzieci leżących na korytarzach. Wcześniej