Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 493
Squid Game: serial w którym nie pamiętasz jak nazywają się główni bohaterowie ;D

#netflix
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@69guziec: jak w każdym innym koreańskim serialu. Chyba tylko w The Uncanny Counter (polecam) pamiętałem imiona, a i ci Koreańczycy jakoś się wyróżniali i szło ich bez problemu rozpoznać.
  • Odpowiedz
@Precypitat bez kitu xD tzn jeszcze póki było jasno to luzik, ogarniałem, ale jak któryś ginął w ciemnej scenie albo chociaż w półmroku, to nie umiałem ogarnąć który to dokładnie właśnie padł :D ale serial i tak kozak w opór jest, jeden z lepszych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@69guziec: zawsze mam ten problem w koreańskich filmach i serialach, że nie jestem w stanie zapamiętać ich imion.
Ze squid game pamiętam tylko Gi-Hun - bo jest główną postacią, Deok-Su - imię brzmi bardziej twardo niż pozostałe, Ali - bo ma proste i niekoreańskie imię
Pozostałych ni uja nie wymienię z imienia
  • Odpowiedz
@69guziec: Głowny bohater, kumpel głownego bohatera, dziadek, pakistańczyk, typiara, śmieszna typiara, patus, policjant, vader z biedronki, lekarz plus jeszcze mi w pamieć zapadli katol, 69, zona 69 i druga typiara. Po co imiona jak nicki mówią wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoodDzob: no jak przyzwyczaisz się do azjatyckiej urody to bez problemu możesz odróżnić. Dla Azjatów to my jesteśmy wszyscy identyczni i coś w tym jest jak widzę nastoletnie julki na ulicy. Wszystkie identyczne z twarzy xD
  • Odpowiedz
czasem to rozróżnić ich nie mogłem xD myślałem,


@Precypitat: Naprawdę? Ja miałem zupełnie inne przemyślenie. Nawet do różowej powiedziałem, że nie spodziewałam się, że Koreańczycy aż tak charakterystyczne i różne twarze mają, nie ma możliwości ich pomylić. Dla mnie zawsze Japończycy byli bardziej homogeniczni jeśli chodzi o fizis.
  • Odpowiedz
@bigos555: no może nieco przesadzam, ale tak jak ktoś wyżej napisał, na początku mylił mi się policjant-doktor-bankowiec i jeszcze ten random który


Główny bohater i jacyś inni charakterystyczni oczywiście nie byli tak podobni. No i potem kontekst pomagał się rozeznać.
  • Odpowiedz
Oglądałam pierwszy raz koreańską, twarze rozróżnialam łatwo, ale imiona umiałam dopasować jedynie jak je słyszałam, czytałam, tak sama wypowiedzieć nie umiem, nie pamiętam. Ale z angielskimi i polskimi mam tak samo, muszę bardzo długo słyszeć jakieś w serialu
  • Odpowiedz