Wpis z mikrobloga

Ile razy odmówiliscie seksu rózowym? Ja aktualnie 3 z czego 1 to była średnia wspolokatorka która wygoniłem z łózka, 2 to była 18 letnia borderka z warszawy która ciągle mi spamowała swoimi nagimi zdjeciami i 3 to była laska która była w związku 3 lata a chciała ze mna walić typa po rogach.
Wiecie czemu jestem #!$%@?? Bo wierze w romantyczna i prawdziwa miłość a ona nie istnieje niestety
##!$%@? #gehenna #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 53
@Canova Ziom kurła dobrze, że napisałeś tego posta. Też się wyżale - najwięcej okazji w życiu na ruchanie miałem jeszcze przed 18stką. Byłem takim trochę dynamiczniakiem, sporo imprez z alko i różnymi riki tiki narkotyki. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale, że miałem mocno w głowie #!$%@?ą wizję romantycznego uczucia i, ten pierwszy raz musiał być koniecznie z laską, którą kocham to czekałem. I dokładnie 9 lasek było na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: tej Casanova to patrz na to - poznałem w tym roku pewnego gościa z pewnego kraju w Europie. Bardzo wysoki, ma hajs (wtedy kiedy wydarzyła się poniższa historia miał trochę mniej ale i tak trochę pewnie miał), zadbany, młody. Był pewnego razu w pewnym miejscu w Europie w takim przybytku jak mniej więcej pół spa pół burdel. No i tam jedna z dziewczyn (a brzydkie w takich miejscach nie pracują)