Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: Doge to nie shit! To stary dobry fork bitcoina (°°

- Wciąż oparty o POW, bez ataków 51% na koncie, mimo że jest jedną z najstarszych krypto.
- BRAK PREMINE, ICO! UCZCIWA DYSTRYBUCJA.
- Zdecentralizowany jak mało który coin. Od strony technicznej, jak i developerskiejm.
- Brak fundacji (orasz zarządu)
- Od początku powstała jako żart i mem I NIEGDY
Opposition_Fuhrer - @CzulyTomasz: Doge to nie shit! To stary dobry fork bitcoina (╯°□...

źródło: comment_1633886085lUDmKcN8343sclZyffmaVG.jpg

Pobierz
@WhiskeyIHaze: Z NICZYM NIE PRZESADZIŁEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze, to kopanie nie jest premine. Po drugie kopałem doge od pierwszego bloku, podobnie jak kilkaset ludzi minimum. Od samego staru był duży poziom trudności. Może to był 2013 i jedna z pierwszych krypto, ale BTC już kosztował kilkadziesiąt jak nie kilkaset $, LTC, XRP też już były i start doge, to już był czas, kiedy kopanie
@mkorsov: Nie. Co ty :D
Po prostu Musk go odkrył, rozśmieszł go i zrobil o nim kilka wpisów. Że dxbaneria się na niego rzuciła i spompowała absurdalnie, to tylko tyle...

Choć ja uwazam ze dogre przezyje wiekszosc tych topowych shitow. Z reszta tak jest od zawszt. Krypto ktore kilka lat temu byly top 5 matketcapu, dzis leza na 50 miejscu i po prostu pompowane sa nowe shity. Alr doge to mem
@WhiskeyIHaze: Ja wtedy wykopałem nawet sporo, jak na dzisiejsze czasy, bo wtedy to były takie drobne że w ogóle nie było sensu sprzedawać. Kopanie na początku było nieopłacalne, bo nie było nawet wyceny tego. W zasadzie prościej było kupić niż kopać. Jednak na wszeliki wypadek wysłałem sobie plik portfela mailem. Na poprzedniej pompie pobrałem go, ale miałem problemy z odczytaniem portfela przez nowe portfele. W końcu odzyskałem, ale cena mocno jebła,
@Opposition_Fuhrer no ja nie twierdzę, że to scamer poziomu vitalika czy tego mistrza od Eos. Ten to dopiero się dorobił na tych sowich krypto. Kilka przecież wypuścił o ile dobrze pamiętam.
A dev doga to chyba ostatnio coś wypowiadał o doge i musku więc raczej nie siedzi. Chyba, że to ostatnie miesiące
@Opposition_Fuhrer: przecież był wywiad z twórcą który notabene ma wielki ból dupy, że cena tak wzrosła :)

przyznał się wprost, że za wszystkie doge kupił używaną honde civic bo nie wierzył, że ten "żart" przetrwa dłużej niż kilka miesięcy
@Opposition_Fuhrer: ty podły chamie ja do ciebie normalnie piszę po koleżeńsku a ty do mnie typie?

Widać że jesteś prostak bez kultury, ja wymieniam z tobą poglądy a ty mnie atakujesz, cham, tacy ludzie jak ty nic nie osiągają w życiu.

Do tego gadasz z typem co w 2014 miał 10 mln doge, więc może troche grzeczniej bo siedziałem w temacie mocno kiedy ty na chleb mówiłeś peb.
@Opposition_Fuhrer: jezus maria xD

To może ty jesteś natywnym chamem i nie wiesz, że pisanie do kogoś "typie" do atak i obraza.

Współczuje ci takiego zachowania i jeszcze nie rozumienia, że źle robisz. Jak będzie ci jakimś cudem dane robić biznesy z powaznymi ludźmi to od razu wyczują od ciebie plebejstwo i nic nie ugrasz ;)