Wpis z mikrobloga

@Decode: 35 lat. A myślę nad tym od roku. Chwilę po tym jak urodziło się moje drugie dziecko.
Z powodów zdrowotnych nie mamy zbyt wielkiego wyboru jeżeli chodzi o antykoncepcję. A stresować się co miesiąc nie jest mi potrzebne.
Mam 100% pewności że nie chce mieć więcej dzieci (żona też) także nie mam żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Ofkorsxd: tak czytałem że dobry ziomek. Niech ciachnie szybko co ma zrobić i gitara.
Dla mnie ten wyjazd to win-win. I pociągami lubię jeździć, i od dzieciaków odpocznę. I przy okazji coś pożytecznego zrobię
  • Odpowiedz
@Decode jestem 2 lata po zabiegu. Maszyna działa lepiej niż kiedykolwiek bo nie masz z tyłu głowy czarnego scenariusza na temat wpadki. Polecam każdemu odpowiedzialnemu mężczyźnie, który ma już dzieci i jest przekonany że więcej nie chce lub takiemu który nigdy nie chce mieć dzieci. (W razie czego istnieje również mrożenie nasienia i trzymanie go w banku)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Hej. Już po. Poszło sprawnie. Wg Pana doktora bez komplikacji. Jak należy.
Sam zabieg nie bolał ale było kilka nieprzyjemnych momentów. Na pewnie nie tak że nic nie czułem w trakcie. Do zniesienia.
Teraz sobie siedzę bo odczuwam dyskomfort w okolicach jąder. Nie ból. Bardziej ucisk, uczucie ciągnięcia.
  • Odpowiedz