Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
@kumba: bardzo mnie to zjedna z patusami jak będę zapierniczał na etat + jdg żeby koniec końców mieć tyle samo co nieroby płodzące się jak szczury z ogromną ilością wolnego czasu w tygodniu i w weekend i bez żadnego obciążenia psychicznego poza obawą o nagły brak harnasia wieczorkiem. Ha tfu na pisowski socjal stawiający nieroby ponad ludzi pracujących.
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

1. Posługuję się podziałem dwuosiowym.


Pięknie to zaprezentowałeś w komentarzu wyżej

2. Nie jestem wyznawcą Konfy.


Twoja aktywność na tym portalu temu przeczy. Jesteś wyznawcą, ale nie głosujesz, czy co?

3. A słyszałeś o czymś takim jak „lewica chrześcijańska" lub „lewica narodowa" czy to zbyt trudne?


Oczywiście, że słyszałem. Dobrze, że skoro ty też znasz takie pojęcia, to ich użyłeś poprawnie w komentarzu wyżej.

Jednakże w podziale 1 osi pis
@kumba: jak wszyscy będą mieli po równo to biedny dalej nic nie będzie miał, bo nie umie zarządzać pieniędzmi, a bogaty straci i nie będzie mógł wnosić nic dla rozwoju gospodarki, w tym zapewniać miejsc pracy etc. Jak wiadomo liczy się realny produkt czy usługa, więc jedyne co państwo mogłoby robić to nie #!$%@?ć się między wódkę a zakąskę i dać ludziom normalnie żyć tudzież wspierać małą przedsiębiorczość