Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: to było przed CR7 jeśli Marotta był dyrektorem.

Inna sprawa że Juventus lubi jak wielkie talenty im przechodzą koło nosa albo wypuszczają je z klubu za bezcen (pozdro Henry który był za słaby)
@Hypeman:

to było przed CR7 jeśli Marotta był dyrektorem.

Hmmm, rzeczywiście.

Inna sprawa że Juventus lubi jak wielkie talenty im przechodzą koło nosa albo wypuszczają je z klubu za bezcen (pozdro Henry który był za słaby)

Henry grał wtedy na złej pozycji, ale z innych przypadków to wyżej przywołany przeze mnie Ronaldo. Nie przeszedł do Juve, bo Salas nie chciał iść do Sportingu.
@realbs: to w sumie też w punkt

Juventus z ludzi którzy mają status wychowanka klubowego to na dobrą sprawę ma Keana* (xD) i w sumie tyle bo najmłodsi zawodnicy kupowani z myślą o grze w pierwszym składzie mieli po 19 lat (McKennie, Rugani)

*mam wrażenie że jest jeszcze jakiś drugi łoś o którym totalnie zapomniałem
@Hypeman: Juventus ma tę Primaverę i w ogóle, ale tu prawie nikt nigdy nie wyszedł z tego na szeroki świat. Z takich oczywistości to Marchisio i Giovinco zrobili solidną karierę, a tak to lipa. Wszelkie nazwiska, które się przewijały przepadły w Serie B i C albo gdzieś w średniakach za granicą w kiepskich ligach.
@FiedorJV: bardzo dobrze, że nie trafił do Juventusu i mówię to jako wierny kibic. Haaland jako młodziak przepadłby w primaverze lub w jakimś klubie Serie B, bo Juventus nie bardzo lubi stawiać na młodych, a co za tym idzie Haaland nie byłby tam gdzie jest. Kaka, CR jako nastolatek, Haaland - takie talenty przechodziły koło nosa.