Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@grzegorzx86:

To nie jest normalne, to szukanie problemów na siłę.


Zwykły pajac, który pod przykrywką dbania o bezpieczeństwo i stan infrastruktury szuka afery, żeby było co wrzucić na YouTube i zainkasować parę złotych na Patronite.
Najlepsze było jak przestawił jakimś tam robotnikom samochód w zupełnie inne miejsce. I chyba była jeszcze taka akcja, w której operował dźwigiem, w którym był robotnik.
W Internecie jest artykuł opisujący, że samochodoza w przeszłości smarował
@Bubka: Podejrzewam, że jest jakieś urządzenie albo (najpewniej) apka do telefonu która po usłyszeniu tej frazy zapisuje film na dysku. Za każdym razem jak coś się wydarzy kierowca mówi więc łamaną angielszczyzną "rekord wideło" a potem wrzuca to do netu lub wysyła na kanał YT bez wyciszenia dzwięku. Stąd wysyp takich fragmentów na różnych kanałach o wypadkach drogowych.
@Przystanek doskonałe są takie nagrania z przepędzania kierowców kiedy jeszcze fikają. No miód, malina: kiedyś cie dojadę, uważaj sobie i zaraz pokorne #!$%@?. Brakuje tylko takim czule machać na pożegnanie.
@bary94pl mam pj od ponad 15 lat jeździłem po Niemczech i Niderlandach teraz od 10 w Polsce. ale po wprowadzaniu tych #!$%@? zakazów nakazów to jazda tutaj jest jakaś abstrakcja. Idioci na 90 między miastami w lesie jadą 60 hamują, przyspieszają jak tylko człowieka zobaczą gdzieś w lesie. Tiry wyprzedzają te cioty. Co chwilę jakieś kolizje. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było.
ktoś mi wyjaśni to rikord widijo?

Oni tak mówią czy co xD


@Bubka: @To_ja_moze_pozamiatam: "rikord widjo" to hasło, na które część wideorejestratorów zabezpiecza nagrywany fragment z marginesem przed i po zdarzeniu, żeby go nie nadpisało. Niegdyś trzeba było przycisnąć guzik na kamerce, tudzież sama reagowała na przeciążenia. Dziś reaguje na komendy głosowe.
@bary94pl tu cię rozczaruję, ludzie robią tak od zawsze, stop cham nie ma tu nic do rzeczy. Po obu stronach barykady są chamy i buraki, to wydać na tych filmach. Celowe wymuszenia to standard, nie ma opcji żeby ci kierowcy nie widzieli aut z pierszeństwem.
@Zwardi: A właśnie że ma tu dużo do rzeczy, ponieważ potęguje te patologie. Ktoś kto wcześniej tego nie robił, kupuje sobie kamerkę i zaczyna czuć się szeryfem na drogach
@bary94pl byćmoże są takie przypadki ale to już pokłosie i margines, nie zarzucisz chyba sensu ich posiadania wobec NAGMINNEGO wymuszania. Szeryfy muszą mieć paliwo a tego jest całe mnóstwo, cwaniaków, agresorów, lepszych od innych.
@bary94pl: najgorsi są szeryfowie i #!$%@? frustraci w swoich salonowych gównach 1.2, jedziesz sobie jak człowiek 120-130, miejsca w #!$%@?, to szeryf zamiast zjechać sobie do prawej lini to wnet przekracza środek jezdni, żebyś go #!$%@? nie wyprzedził. jeżdżę dużo i szybko - najwięcej akcji #!$%@?ą właśnie urażeni dumą faceci ze związanymi jajami w swoich rodzinnych autach, 1 na 5 aut zjedzie Ci do prawej, żebyś miał lepszą widoczność i spokojnie
@tomek_27: Obejrzyj sobie odcinek, gdzie wrzucał swój rower do wykopu (takiego rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), żeby udowodnić że tam będą piesi wpadać. Ze sto osób przeszło w tym czasie bez problemu, a on kilka razy "wpadł". To nie jest normalne, to szukanie problemów na siłę. Zawraca dupę robotnikom, zawraca dupę policji, którą wezwał na miejsce - policja pięknie go zgasiła, proponowali mu badania (mogli psychiatrę wezwać
@kasa: Nie bronię budowlańców - chodzi mi o to, że nie załatwiasz takich spraw w ten sposób, wskakując do rowu i wrzucając tam rower. Zwracasz uwagę, robisz zdjęcia, wzywasz straż miejską, zgłaszasz do nadzoru budowlanego; jest mnóstwo normalnych sposobów. Jak widzisz kogoś z psem bez kagańca to zaczynasz tarzać się po ziemi poszczekując?
@kasa: Nie bronię budowlańców - chodzi mi o to, że nie załatwiasz takich spraw w ten sposób, wskakując do rowu i wrzucając tam rower. Zwracasz uwagę, robisz zdjęcia, wzywasz straż miejską, zgłaszasz do nadzoru budowlanego; jest mnóstwo normalnych sposobów. Jak widzisz kogoś z psem bez kagańca to zaczynasz tarzać się po ziemi poszczekując?


@grzegorzx86: Po pierwsze, budowlańcy zlewają osobę, która zwróci im uwagę. Jego też zlali. Straż miejska, czy policja