Wpis z mikrobloga

Mirki,
Przede mną kupno tv, budżet to 2000-2400 zł (wolałbym bliżej tych 2k).
Tv głównie do Netflixa, czasem film z jakiejś innej platformy i zwykle programy. Jest coś ciekawego w tym budżecie, ponad przeciętnego?
Philips przyciąga Ambilightem i technologiami Dolby, więc chyba bym szedł w tą stronę. Myślę że SmartTV wystarczy.
Pytanie też do osób siedzących w rynku i śledzących ceny, w której porze roku przeważnie najlepiej kupować tv?
#telewizory #elektronika #telewizja #philips #kupnotv #netflix
  • 7
@Stealth: jest to rozwiązanie, natomiast w tym budżecie raczej głośniki są bardzo zbliżone. Wydaje mi się że największe różnice to matryce i jakieś tam wspomagacze wyświetlania (tryby kinowe, odświeżania obrazu, opóźnienia). Stąd moje pytanie, głośniki zawsze można dokupić jak mówisz, matrycy już nie bardzo :p także dźwięk na drugi albo trzeci plan bym rzucił.
@Saamed955: Posiadam Phillipsa z serii The One, kosztował chyba 2400, za tą cenę bardzo fajny sprzęt, Android TV fajnie się spisuje. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że dźwięk nie jest super i warto mieć soundbara. Do tego, 50Hz przy dynamicznych scenach potrafi lekko pokrzaczyć. Jest Dolby Vision i robi robotę. Moim zdaniem teraz albo trzeba iść w takie średniaki albo dołożyć do OLEDa.