Wpis z mikrobloga

@Ja-nieja-niktja: Mam podejrzenie ChAD, więc lekarze są bardzo ostrożni z włączeniem czegoś innego niż bupropion..
Chociaż przyznam szczerze, że nie do końca zgadzam się z obecną diagnozą, bo nigdy nie miałam manii ani hipomanii, miałam natomiast coś, co określono jako epizody mieszane. Zastanawiam się, czy przyczyną może być jednak ADHD.
@Ja-nieja-niktja: bardzo ciekawe jest np. to, że dzięki bupropionowi zaczęłam normalnie spać, pierwszy raz w życiu doświadczam ciszy w głowie (ale nie pustki, jak przy niektórych antydepresantach, które brałam kiedyś) i jestem w stanie wypocząć bez wspomagania się nasenną farmakologią
@d3lf1n:
Bupropion to typowy stymulant, więc absurdalne działania polskich lekarzy klasycznie.
Metylofenidat działa krótko, pierwszy lek który uspokajał i powodował właśnie ogarnięcie zamiast 10 myślotoków na raz.
Można skupić się na rozmowie, pisaniu, robieniu czegoś i nagle trudne czynności codzienne stają się proste.




Polecam walczyć i szukać lekarza, jak coś zapraszam na PW to mogę więcej poopowiadać albo jak masz pytania jakieś to wal.