Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 382
#neuropa #4konserwy #bekazpolakow #bekazpisu

Po dzisiejszym wyroku Trybunału Magister Julii Przyłębskiej mam trzy wnioski

- Polska nigdy nie powinna mieć możliwości wstąpienia w struktury Unii Europejskiej.

- Churchill miał rację, oddając nas pod ruskiego buta.

- Stonoga to złodziej i oszust, ale również miał rację w swoim powyborczym monologu.
Pobierz N.....t - #neuropa #4konserwy #bekazpolakow #bekazpisu

Po dzisiejszym wyroku Trybuna...
źródło: comment_1633637442nKcr2uioJjnkxg4oCcspSt.jpg
  • 30
@Neubert Dzisiejszy przeciętny Polak, to faktycznie obywatel beznadziejny, ale nie zapominajmy, że jest to w dużej mierze pokłosie uciśnionego chłopstwa, zaborów i porozbiorowej biedoty, ale i piętna, jakie zostawiło po sobie ZSRR. Nie mam zamiaru bronić przeciętnego pisowca, bo to czego doświadczamy powinno być odbierane z obrzydzeniem przez każdego obywatela Polski. Po prostu jest jeszcze garstka obywateli, która myśli o przyszłości swoich potomków i kraju, którego dobrobyt budowała.
@Neubert: komuna w narodzie przekazywana z pokolenia na pokolenie, chyba w genach, bo jak wytłumaczyć, że strajkuje ochrona zdrowia, nauczyciele, a wykopki pieją, że "hurrr durr i tak dużo zarabiajo, 2 miesiące wakacji, konowały, hrum, gdzie przysięga hipohondryka?!!!111".

Chryste, kraj, w którym każdy człowiek wykształcony albo który osiągnął sukces to wg. suwerena oszust i złodziej, a każdemu wszystko się NALEŻY. Tu nigdy nie będzie dobrze, skoro młodzi ludzie kierują się wartościami
@durielek2: ale wy sie stawiacie w roli medrcow, smiesznie sie to czyta xD
Jeden wykopek z drugim rozmyslaja dlaczego typowy Polak, czyli nie oni, bo oni sa zajebisci, glosuje na pis, czy tam konfe itd.

Ja moze jestem ten typowy Polak i uwazam, ze tak samo slabe jest pis i po
bo od czytania tego źle mi sie robi.


@Quester: To od tego, że spojrzałeś w lustro.

Mam nadzieje, że PiS coś kiedyś zrobi z tymi "nadpolakami" ojkofobami


Co tam ci się w główce urodziło? Podziel się swoimi przemyśleniami.
z roznych pobudek najbardziej z tego, ze bardzo nie lubie podatku dochodowego


@93michu93: XDDDDDDD

Polecam fragment od 1:18, gdzie Mentzen zaczyna mówić o podatku dochodowym,

Dalej pokładajcie wiarę w tych populistach z Konfederacji.

Nikt nie zlikwiduje podatku dochodowego.
N.....t - > z roznych pobudek najbardziej z tego, ze bardzo nie lubie podatku dochodo...