Wpis z mikrobloga

to, że te tablice generalnie były tworzone bądź aprobowane przez partię i wymagają czasami poprawek zgodnych z historią, jak monumenty radzieckie opiewające "wyzwolenie" Polski


@InspektorDupa: tylko kto będzie te poprawki zatwierdzał: prof. Żaryn, ojciec Rydzyk czy redaktor Bodakowski?
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Te fragmenty były zamazywane również po upadku PRL'u futrzaku kiedy kibolstwo się zradykalizowało w kierunku ideologii nacjonalistycznych, a co do faktów historycznych - ZSRR oraz LWP wyzwalało Polskę spod okupacji hitlerowskiej, nie Amerykanie czy Brytyjczycy i to jest suchy fakt historyczny, to że ZSRR był totalitarny i Polska stała się protektoratem ZSRR to jest inny temat i kompletną ignorancją jest nie widzieć różnicy między wcieleniem Polski do GG które
  • Odpowiedz
@wanghoi: W ogóle w tym temacie trzeba zacząć od początku - Republika Weimarska i okres kiedy Hitler wygrał wybory, czy na prawdę mówienie że "Niemcy to i tamto zrobili" jest adekwatne do tego, gdy się zobaczy wyniki ostatnich wolnych wyborów w których co najmniej 1/3 Niemców nie głosowała na Hitlera?
  • Odpowiedz
Lewakoid ma problem z prawdą, stare, znałem.


@Bizancjum: Ten komentarz jest tak obrzydliwie oderwany od rzeczywistości, że polecam ci składać CV do jakiejś gadzinówki typu Gazeta Polska albo TVPiS.

Jaka wdg Ciebie jst prawda? Niemcy i tyle? To nie jest prawda, to jest wymachiwanie szabelką zakompleksionych narodowców.
  • Odpowiedz
no to kto rozstrzelał Polaków? Ufoludki?


@fasttaker: To coś #!$%@? z tą nauką historii wśród prawaków że Hitlerowcy albo Naziści to nie kojarzą się im z Niemcami od razu, po każdemu normalnemu, rozumnemu człowiekowi już tak .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BojWhucie: Nie wiem czy mi się śniło, ale chyba była relacja video z tej akcji w wiadomościach xDD tzn dziennikarz TVP był przy popełnieniu wykroczenia czy tam przestępstwa i je dokumentował xD
  • Odpowiedz