Wpis z mikrobloga

co za żenada #neuropa #historia #warszawa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne

Stołeczny konserwator zabytków ocenił skalę zniszczeń wyrządzonych przez członków warszawskiego Klubu "Gazety Polskiej", którzy nakleili plakietki z napisem "Niemcy" na tablicach pamięci w Warszawie. Zapowiada obciążenie sprawców kosztami naprawy.
BojWhucie - co za żenada #neuropa #historia #warszawa #bekazprawakow #urojeniaprawako...

źródło: comment_1633602079HIRyWNSo23gpwP9L0dXGxm.jpg

Pobierz
  • 74
@Filipterka25: mówię że stwierdzenie iż Stalin nie mógł wejść wcześniej do Warszawy jest kolejnym rewizjonizmem historycznym na miarę uznawania 1941 roku jako początku wojny i na dodatek szczytem myślenia życzeniowego i podpinania faktów pod wydumaną tezę. Samo załamanie ofensywy było Stalinowi na rękę a mówisz tak jakby miał on kiedykolwiek problemy z bezwzględnym traktowaniem swoich ludzi. Och, ale może o tym szczególe nie piszą fascynaci komunizmu z Krytyki Politycznej czy na
Och, ale może o tym szczególe nie piszą fascynaci komunizmu z Krytyki Politycznej czy na jakich tam niezwykle obiektywnych autorach opierasz swoje przekonania.


@InspektorDupa: m. in. od Daviesa, ale co taki ignorant historyczny jak ty może wiedzieć?

mówię że stwierdzenie iż Stalin nie mógł wejść wcześniej do Warszawy jest kolejnym rewizjonizmem historycznym na miarę uznawania 1941 roku jako początku wojny i na dodatek szczytem myślenia życzeniowego i podpinania faktów pod wydumaną
@Filipterka25:

m. in. o Daviesa, ale co taki ignorant historyczny jak ty może wiedzieć?

Zacytuj mi w którym momencie Davies stwierdza, że armia czerwona w wyniku działań na froncie mogła udzielić pomocy Warszawie dopiero wtedy, kiedy faktycznie weszła, pożyteczny idioto. Ewentualnie przeczytaj go jeszcze raz, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć by Davies w którymkolwiek momencie zgadzał się z radziecką propagandą historyczną, którą jesteś do porzygu przesiąknięty byle tylko udowodnić wyższość
@Filipterka25: #!$%@? idioto jestem "lewakiem".
ZACYTUJ (powiedz chociaż gdzie to przeczytałeś, usłyszałeś) historyku przez duże ha dowolne miejsce w którym Davies stwierdza:

pod Wołominem Armia Czerwona dostała taki #!$%@?, że do Warszawy wesżla pod koniec powstania.


Wiesz co mi się wydaje? Że cała twoja rzekoma wiedza jest gówno warta bo podpinasz ją pod przekonania polityczne i na podstawie przekonań interpretujesz fakty. Może stąd zasłaniasz się Daviesem #!$%@?ąc kocopały wprost z rosyjskiego
Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem na poziomie pierwszoklasisty, a kogoś wyzywasz od debili. Spójrz w lustro sowiecki bękarcie. Przepraszam, pomyliłem się. Błędnie założyłem, że swoją wiedzę możesz dewaluować poprzez poglądy polityczne, ale Ty nie masz żadnej wiedzy. Człowiek analizujący tekst pisany na poziomie google translatora może zapamiętać wszystko co czytał, ale nie przekłada się to na jakąkolwiek wiedzę. Dawno nie widziałem tak nieinteligentnej jednostki wśród lewej strony, nawet ideowi komuniści jakich
Naucz się czytać #!$%@? umysłowy, dopóki tego nie zrobisz nie wołaj mnie więcej frajerze. trzy razy napisałem co masz zrobić a Ty jak Macierewicz udajesz że nie wiesz jakie jest pytanie - mela na ryj takim ścierom jak Ty.


@InspektorDupa: Ale się husarz z magisterką z demotywatorologii.pl zesrał.