Wpis z mikrobloga

zamówiłem kilka dni temu z kodem -15%, konto założyłem specjalnie dla tego wątku. Planowany termin 22 czerwca, będę dawać znać.
Opiszę moją sytuację z firmą artis-tech i zamówieniem. Zamówiłem iPhone 13 mini dnia 06.12.2021 z gwarantowanym terminem dostawy do 15.02.2022, choć chłop mówił że z reguły koło 6 tygodni realizują na tamtą chwilę, więc teoretycznie była szansa że przyjdzie do końca stycznia. Dostałem proformę tego samego dnia, opłaciłem kartą, żeby zminimalizować ryzyko wtopienia kasy. 07.12 dostałem pełnoprawną fakturę w której widnieje, że 2600 zł zapłacono, 0 zł do zapłaty. Czekam i czekam
deadzik - Opiszę moją sytuację z firmą artis-tech i zamówieniem. Zamówiłem iPhone 13 ...

źródło: comment_1646053290qQ5OyWSFGbVy8rA4WYJMXX.jpg

Pobierz
W odpowiedzi na wpis @deadzik postanowiłem napisać już dzisiaj, mimo, że... No właśnie. Złożyłem zamówienie na iPhone 13 (nie mini) w terminie podobnym do kolegi i z czasem realizacji identycznym jak jego. 12.02 otrzymałem maila, że zamówienie może się opóźnić od 5 do 15 dni, ale w zamian dostałem kod na -10% na kolejne zamówienie. Zostałem także poinformowany, że mogę odstąpić od zakupu, a pieniądze zostaną mi zwrócone. Czekałem tak długo, więc
@reBR: podniosłeś mi cisnienie. Bo tez w to wdepnalem tyle ze mam jeszcze możliwość chargeback . Jak nie dostaniesz do połowy marca uruchamiam procedurę. Mój termin dostawy to czerwiec
Update sytuacji przesyłam w załączniku poniżej. Wysłałem jeszcze wczoraj maila, wieczorem dostałem odpowiedź. Ciekawe jak oni to zrobią, żeby mi w ramach rekompensaty wrzucić 256 zamiast 128, nie dość że 13 mini 128 jest u nich tańszy 900-1000 zł od ceny rynkowej, to jeszcze dodatkowo 450-500 zł bonusu w postaci wersji 256 ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecie to już jest niemal za półdarmo.
deadzik - Update sytuacji przesyłam w załączniku poniżej. Wysłałem jeszcze wczoraj ma...

źródło: comment_1646121594UIb2o78Ib7QelSXhTV5Yjq.jpg

Pobierz
@MorusekPrusek @zlurowany @Jordandc @deadzik @razek
Nie zgadniecie. Dzisiaj przyszedł telefon. Co prawda nie dostałem żadnego e-maila, czy sms z listem przewozowym, ale przyszedł. W sumie się zdziwiłem jak Pani kurier dała mi dzisiaj dwie paczki, zamiast jednej, na którą czekałem z innego sklepu.
Jutro wrzucę fotki, bo wybaczcie, ale dziś już mi się nie chce.
A, i odpisali mi później na Facebooku, więc tam chyba łatwiej się skontaktować, niż e-mailem.