Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: Z tego co widziałem to oni produkują też jakieś swoje akcesoria komuterowe, wymyślili nawet jakieś chłodzenie do komputera i wcześniej sprzedawali na allegro pod nickiem Artis-TechPL, ale to konto jest już usunięte i nie da się wyszukać ich ofert na archiwum allegro po starym nicku.
Tu jedna z ich starych aukcji: https://archiwum.allegro.pl/oferta/komputer-xxi-i3-4x-4-2ghz-8gb-ddr4-120gb-ssd-i9780194586.html

Wg właściciela, Allegro postanowiło "wspierać tylko niektóre firmy" przez co zakończyli z nimi współpracę i teraz przerzucają sprzedaż
Nie ma zadnych plusow by dawac dwom malolatom (98r) z kapitalem 5tys i adres w bloku, spolka zoo smierdzi walem, bo po pierwsze z proforma to mozesz isc do kibla zaden dowod a oni od proformy nie placa nic ani podatku ani vatu, dopoki nie wystawia rachunku, po drugie jak zawina kase to zlicytuja ich tylko do wartosci kapitalu czyli 5tysi, po trzecie sa 2 lata zarejestrowani i ispot nie potwierdza ich
Od siebie dopowiem, że ani iSpot Galeria Katowice ani centrala mi nie potwierdziła, że mają deal z artis-tech.pl. Odpuszczam temat.
Kontak emailowy pozostał bez odpowiedzi, ale zadzwoniłem do iSpot Galeria Katowice i potwierdzili, że z nimi współpracują i że od roku sprzedają im w hurtowych ilościach bardzo dużo sprzętu.
Ciekaw to jestem tej firmy i prędzej uwierzę w wykopka niż ten certyfikat rzetelnej firmy który można kupić i opinie wystawiane na trustpilot przez osoby które wystawiły tylko jedną opinie na tym portalu. Ale czas pokaże co to za firma.
Też jestem ciekaw zakupu u nich, ale wszystkie te ich sposoby na "zweryfikowanie się" działają na ich niekorzyść.
Komcie na Trustpilocie na 99% kupione/samemu zrobione, bo nowiutkie konta z jedną recenzją, fejkowe opinie na Google Maps i "rzetelna firma", która nie wymaga żadnych opinii o firmie, a tylko oświadczenia, że "firma jest rzetelna i w ogóle eko i plepleple".

A te Orły GSM to jest w ogóle hit jakich mało. Nawet cukiernia
@odin1: dzwoniłeś do Galerii Katowice i potwierdzili tak po prostu, że z nimi współpracują? Powiedzieli na jakiej zasadzie, że dają od ręki prawie 30% zniżki?
Dzień dobry
Nasze sprzęty są nowe i fabrycznie zapakowane. Posiadają roczną gwarancję Apple oraz dwuletnią gwarancję sprzedawcy. Urządzenia pochodzą z tych samych hurtowni, które zaopatrują iSpot w Polsce. Niższa cena wynika z modelu przedsprzedaży, jednak wiąże się to z wydłużoną przesyłką. Jeśli zamówią państwo sprzęt teraz, gwarantowana jest dostawa do 15 stycznia. Po więcej informacji lub w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na naszą stronę internetową https://artis-tech.pl/, lub https://www.facebook.com/ArtisTechPolskaT
@Artis-tech: jesteście w stanie jakoś odnieść się do tego, że te wszystkie "weryfikacje", które sobie robicie są takie, jakbyście próbowali legitować scam?
Fejkowe komentarze na TrustPilocie, fejkowe komcie na Google Mapsie i do tego te "Orły" (oparte o fejkowe komcie na Google Mapsie)?
Orły GSM to szanowana instytucja przyznawana na podstawie pozytywnych opinii klientów. Naszą rzetelność, można potwierdzić w KRS gdzie, jesteśmy zarejestrowaną spółką z o.o