Wpis z mikrobloga

@piker: @reBR: na pewno to lepsze info niż od świeżo założonych kont :D Teraz przy premierze ip14 poważnie rozważę zakup z ich strony o ile ceny będą wystarczająco niskie bo już powoli zwiększają je.
Niemniej jednak powinni popracować nad kontaktem z klientem bo jest to mocno niepokojące, że odpisuj wtedy kiedy im odpowiada, tak jakby do końca nie byli pewni czy dane zamówienie są w stanie zrealizować
@yb69: Czy dostrzegasz takie ryzyko ze teraz zrobisz im reklamę, a za 3 msc mogą się zawinąć z kasą klientów, gdy nieco więcej osób złoży u nich zamówienia? Podałeś jeszcze datę dostawy więc choćby w Artisie mieli za cenę regularną kupować wszystko w ispocie to każde zamówienie w terminie twojej dostawy będzie na czas.
Zamówiłem dziś iPhone 13 Pro za 3455 z kodem na -10%. Płatność oczywiście kartą :D Na razie nie dostałem nawet żadnego powiadomienia na maiła, będę informował na bieżąco :D
WooHoo, przyszła dzisiaj paczka z białym 13 mini ! Równo 3 miechy od zamówienia. Jestem w szoku, ponieważ w ramach rekompensaty za 3 tygodniowe opóźnienie dostałem faktycznie wersję 256 GB droższą o kilka stówek, a dałem tylko 2600 zł. Także jak najbardziej mogę polecić sklep, choć sądzę że wiele osób by na moim miejscu już dawno się osrało i zrezygnowało z zamówienia ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciągle zastanawiam
deadzik - WooHoo, przyszła dzisiaj paczka z białym 13 mini ! Równo 3 miechy od zamówi...

źródło: comment_1646763094utQCZlnJFunXMY9CyFyh22.jpg

Pobierz
Pisałem komentarz wyżej, że zamówiłem iPhone 13 Pro 256 GB gold na 4 miesiące. Minęły ponad 2. Tak więc zostało mniej niż 2 miesiące.
Ja zamówienie złożyłem w połowie grudnia z terminem na 15 lutego, przed 15 lutego dostałem informację mailową o opóźnieniu 5-15 dni. Czas ten minął, pisałem maile (bez odpowiedzi) i próbuję się dodzwonić natomiast na moment obecny bez skutku. Napiszę za parę dni czy coś się ruszyło.
ja tez mam u nich 13 pro z odbiorem na początku kwietnia także dam znać czy przyszło, to będzie można dorzucić do opinii kont z dłuższym stażem na wypoku