Wpis z mikrobloga

W poniedziałek oddałem staroście grupy legitymację studencką do podbicia. Dzisiaj kanar chce ode mnie bilet MPK, który jest nabity na legitymację, oczywiście powiedziałem ze jest w dziekanacie i do podbicia, spisał mnie, dał kwitek, muszę iść na Prusa zapłacić 24zł bo nie miałem przy sobie biletu. Patologia. Dlaczego kanar w swoim #!$%@? komputerku mając moje dane nie może sprawdzić czy mam kupiony bilet (200zł za 4 miesiące ULGOWY) i jeżeli go mam, z jakiej racji mam płacić 24zł.
Autobusy mogą nie jeździć, tramwaje mogą się #!$%@?ć ale ty koniecznie musisz miec bilet bo jesteśmy #!$%@? z mpk
#wroclaw #mpkwroclaw
  • 131
  • Odpowiedz
@RudaBrona: wszyscy uczestnicy komunikacji miejskiej jeżdżą na koszt podatników. I to na duży koszt, bo na przykład za tyle, co Warszawa rocznie dopłaca do zbiorkomu, można by było wybudować i wyposażyć 3 szpitale, albo zaprojektować i zbudować od podstaw 50 km autostrady (np. obwodnicy jakiegoś miasta). A to tylko Warszawa. Każde miasto dopłaca do zbiorkomu gigantyczne pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paweleksiema: 200zl za 4 mies to dużo? xDDD
Moja matka płaciła za mnie 100zl za #!$%@? 2 kursy dziennie PKS 20km do liceum, jak poszedłem na studia do Warszawy to zdębiałem jak się dowiedziałem, że tutaj za 3 miesiące jazdy czymkolwiek o dowolnej porze płaci się niewiele więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@paweleksiema a co kanara obchodzi że sobie wasz starosta albo pani w dziekanacie wymyśliła taki sposób przedłużania legitymacji? Oddałeś komuś dokument z biletem i masz ale że musisz teraz wyjaśniać czemu jechałeś bez biletu. Trzeba było iść sobie podbić legitkę jak człowiek a nie marudzić teraz.
  • Odpowiedz
@Herubin czyli rozumiem, że regulaminy w szpitalu masz w dupie? I wali cie wszystko bo przecież płacisz podatki xD jak ma w tym kraju być dobrze jak wy #!$%@? nie potraficie normalnie żyć w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Jak w tym kraju ma być dobrze skoro Polacy to wciąż takie PRLowskie ciućmoki jak Ty co akceptują robienie wszystkiego na #!$%@? bo jak śmiesz narzekać na bylejakość państwa i samorządów.
  • Odpowiedz
@Herubin narzekać można. Ale narzekać, że dostałem karę bo nie potrafię czytać regulaminu to głupota.
Co innego napisać: to MPK ma #!$%@? regulamin. Kto to widział w dzisiejszych czasach wymagać biletu fizycznie jak mogę go mieć w apce. A co innego napisać; złamałem regulamin a to głupie MPK chce mnie karać. A powinni sprawdzić po moich danych, że mam bilet
  • Odpowiedz
Dlaczego bramkarz w swoim #!$%@? komputerku mając moje dane nie może sprawdzić czy mam kupiony bilet.


@HonyszkeKojok: a tak na dobrą sprawę, dlaczego? Tylko dlatego, że ma technologicznie zacofany system.

Umawiam się do lekarza w takim np. Medicover. Do umówienia się używam numeru karty i hasła. Ale na miejscu w celu potwierdzenia wizyty mogę podać kartę lub dowód.

A tak btw., wrocławskie MPK jest pod względem technologii całkiem idiotyczne. Jeśli
  • Odpowiedz
jeżeli będę miał praca na pełny etat nie będę korzystał z tego dziadostwa MPK tylko dojeżdżał samochodem, taniej i wygodniej


@paweleksiema XDDD

sądząc po twoim nastawieniu to bedziesz #!$%@?ł z buta do maka na popołudniową zmianę
  • Odpowiedz