Wpis z mikrobloga

W połowie lipca kupiłem nowego ajfona, wg tego co piszą np tutaj:

https://antyweb.pl/apple-tv-plus-darmowy-rok-jak-aktywowac

powinienem dostać dostęp do apple tv na rok. Niestety nic takiego opisanego w artykule mi nie wyskakuje, mam tylko okres probny na 7 dni. Ktos wie czy i jak moge skorzystac z tej oferty? Pisac na jakis support apple? (gdzie to wogole zrobic)

#apple #appletv
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inboxie: znalazlem teraz inna strone z tego roku, okazuje sie ze po 30 czerwca 2021 zmienili 12 miesiecy na 3 miesiace ale to nadal nie zmienia faktu ze nawet tych 3 miesiecy nie dostałem :(
  • Odpowiedz
@LuxikT: czy syf to nie wiem, po prostu nie ma tam za bardzo co oglądać, a za darmo to i sól słodka.
co jak co Ted Lasso im wyszedł jako serial, ale dla niego samego to nie warto kupować.
  • Odpowiedz
@LuxikT: The Morning Show jest zajebiste. Fajny mają też film dokumentalny o słoniach i jeszcze jeden fajny serial tam oglądałem, nie pamiętam jak się nazywa. Produkcje mają spoko, tylko oferta dosyć mała.
  • Odpowiedz
@LuxikT: wszyscy tak p------ą co nie dali szansy, serio, jak tv+ to syf to nie mam słów na resztę netflixów itd xD

For all mankind, Mythic Quest, Defending Jacob, The Morning Show, jest tego trochę choć nie tak dużo, ale na parę miesięcy oglądania warto kupić.
  • Odpowiedz
@pablodesign: raczej Ci nie pomogę ale co masz w Ustawieniach > Apple ID (ta belka na górze) > Subskrypcje? Nie ma tam jakiegoś przycisku aktywacji tego ATV?

Ja mam Apple One i od czasu kupna telefonu przez jakiś czas dostawałem od Apple'a 24.99zł co miesiąc, nie wiedziałem za co, potem się skapnąłem, że to jest zwrot za Apple TV+ które mam za darmo ale za które też rzekomo płacę w
  • Odpowiedz
Ale tak jak piszą koledzy, tam nie ma nic godnego poświęcenia czasu na obejrzenie


@Inboxie: Morning Show, For All Mankind, Ted Lasso.. przeciez to sa obecnie najlepsze pozycje wsrod seriali.
  • Odpowiedz
@Inboxie: Mosquito Coast, teraz Foundation i Invasion wchodza. Zobaczymy jak ten Swagger sie sprawdzi.

Pokaz mi ktory serwis streamingowy ma wiecej produkcji na podobnym poziomie w tym roku.
  • Odpowiedz
@miki4ever: może i coś teraz wchodzi, ale ja już nie mam na to ochoty, nic, co tam wrzucali w tym roku mnie nie zainteresowało; mam netflixa, hbo, disney+ i amzn prime; z tv+ się ucieszyłem, bo dla JA chciałem obejrzeć Morning Show i choćby nie wiem co teraz tam chcieli dac, to nie kupię, bo nie mam na wszystkie streamingi czasu, fragmentacja jest dobijająca, kiedyś ta usługa zje własny ogon
  • Odpowiedz