Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Szaka_laka: @ZenonZawodowiec: ta miejska legenda, ale mam wrażenie, że mogła powstać dzięki mojemu pradziadkowi xD był z niego niezły śmieszek poza kontrolo i jeszcze przed wojną robił taki numer złodziejom ( ͡º ͜ʖ͡º) kiedy zdarzyło, że w gospodarstwie tracił życie szczur, to pakował truchło w pudełko, które starannie owijał papierem, obowiązywał sznurkiem i zabierał go na targ. Później, albo "przypadkiem" gdzieś zostawiał, albo dawał się
@PanKracy582: czy ja wiem ze bajka. Mnie wczoraj #!$%@? 2 x catering dowożony pod klatkę, wcześniej na chwile zostawiłem opakowanie z nowym odkurzaczem, rozejrzałem się za dziewczyna, wracam a tam już go nie ma xD
Akurat odkurzać udało się odzyskać, ale w tym pato-kraju, mnie naprawdę nie dziwi że ktoś coś komuś ukradł z przed nosa.
Ale życzę powodzonka, może kiedyś ogarnięcie


@Szaka_laka:
ogarniemy, że ta bajeczka robi któreś okrążenie po świecie? jasne, nie ma problemu
za to może ty ogarniesz, że niby-prawdziwa historyjka którą wkleiłeś była już w większości polskich miast, było w autobusie i tramwaju ¯\_(ツ)_/¯

@lyndrym:
nie o to chodzi, że bajeczka, tylko czytaj wyżej, co napisałem do OPa