Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tu jacyś absolwenci szkoły programowania Codecool i chcieliby się podzielić opinią? :) Myślałam nad ich kursem fullstacka, chetnie poznam opinie i ewentualnie opinie o innych szkolach gdzie sa kursy z gwarancja pracy albo stypendium dla dziewczyn. #programowanie #pracait #naukaprogramowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615b00a9a79974000aff5a8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli chcesz nauczyć się programować, to na pewno Codecool jest strzałem w dziesiątkę! Codecool jest zawsze przygotowany do zajęć i zaangażowany oraz skory do pomocy poza nimi. Jeśli sądzisz, że kiedykolwiek odwoła zajęcia – mylisz się! Czy godz. 7 rano, czy 22 – Codecool jest zawsze gotowy do nauczania kodu. Podejrzewam, że on w ogóle nie śpi. Sumienny, obowiązkowy oraz naturalny, nikogo nie udaje – po prostu to twój
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania mam znajomą po tym, nie polecam, z tego co mi opowiadała to były problemy z zaangażowaniem jednego z nauczycieli, w ogóle ich strona jest już odstraszająca, dziwne, że ktoś się na to w ogóle zapisuje
  • Odpowiedz