Wpis z mikrobloga

Nie wydaje Wam się, że w dobie pandemii #wizzair i #ryanair powinny przestać przydzielać losowe miejsca w samolotach? Dopiero co nie mogły być wszystkie miejsca zajęte a teraz kupujesz bilet i siedzisz przy kimś kto może nie dość, że np. się źle czuć, to jeszcze mieć #!$%@? w reżim sanitarny, maski i inne takie. Nawet jak lecisz całą rodziną. Wiem, wiem, nie masz wpływu na to kto siedzi za Tobą, przed Tobą, ale jak patrzę na rezerwacje to skurczysyny ładują wszystkich w jeden kąt samolotu a reszta pusta. To jest jakiś żart.

#podroze #latanie #samoloty #wakacje #tanielinielotnicze #linielotnicze
  • 15
@trollasek: stary, ty wierzysz w te bajki korporacji o tym jak im zależy na bezpieczeństwie? XD Przecież oni to mają w piździe, gdyby nie nakazy rządów to już dawno by się z tych durnot wycofali bo tylko im to utrudnia działanie.

Ja jednak wolę tańszy bilet i losowe miejsce niż droższy bilet z miejscem przy współpasażerze. Im więcej wolnego wyboru w świecie tym lepiej.
Ja jednak wolę tańszy bilet i losowe miejsce niż droższy bilet z miejscem przy współpasażerze.


@Krupier: a ja wole mieć tańszy bilet i siedzieć obok współpasażera - jeszcze kilka lat temu taka opcja była ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież oni to mają w piździe


no tu nie sposób się nie zgodzić :D
dziwne że też jeszcze odgórnie nie dostali nakazu aby ludzi pakować obok siebie, chociaż na
dziwne że też jeszcze odgórnie nie dostali nakazu aby ludzi pakować obok siebie


@trollasek: ale w sumie to po co skoro w samolocie i tak masz filtrowane powietrze więc szansa na zarażenie się to jakiś ułamek procenta pewnie? Do tego zawsze możesz maskę założyć jak się boisz i elo, wszyscy szczęśliwi.
szansa na zarażenie się to jakiś ułamek procenta pewnie?


@Krupier: gdy ten ktoś siedzi obok to ta szansa znacząco rośnie
co z tego, że ja założę maskę jak druga osoba może jej nie mieć, albo będzie miała jak duża część ludzi czyli z odkrytym nosem
gdy ten ktoś siedzi obok to ta szansa znacząco rośnie


@trollasek: nie w samolocie, nie z dobrą maseczką.

co z tego, że ja założę maskę jak druga osoba może jej nie mieć, albo będzie miała jak duża część ludzi czyli z odkrytym nosem


@trollasek: no to kup sobie porządną maskę, a nie kawałek szmatki? Jakąś z filterkiem czy coś.
no, ale możesz sobie kupić dowolne miejsce, w czym problem?


@Krupier: to kosztuje więcej, niż sam bilet. Myślę, że 90% ludzi tego nie kupuje, z drugiej strony masz jakieś limity, social distancing itd. a tutaj musisz płacić za to, żeby nie siedzieć między obcymi ludźmi przez 5h nawet jak samolot jest w 2/3 pusty?

w tym problem, że trzeba je kupić, a skoro tak im zależy na naszym bezpieczeństwie to mogliby
to kosztuje więcej, niż sam bilet. Myślę, że 90% ludzi tego nie kupuje, z drugiej strony masz jakieś limity, social distancing itd. a tutaj musisz płacić za to, żeby nie siedzieć między obcymi ludźmi przez 5h nawet jak samolot jest w 2/3 pusty?


@Silvestre_Cucumeris: no nie kupuje bo się to nie opłaca. Szkoda kasy na tak krótkie loty, a w razie czego jeśli są miejsca to i tak można się przesiąść.
Wyważenie, mówi Ci to coś? Niektóre samoloty trzeba ładować w określony sposób, bo inaczej środek ciężkości wychodzi poza obwiednią i jest dupa.


@KolczyQ: kolega chyba nie pamięta czasów gdy do Ryana nie było żadnych miejscówek i wchodziło się jak do autobusu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)