Wpis z mikrobloga

A co jeśli wam powiem że jest kraj w Europie gdzie kobiety są seksowne, mają urok, pociągłe twarze, nie używają tony makijażu, są rodzinne (kult rodziny), jest względny konserwatyzm, ale również liberalne, wolne, swobodne życie bez niepokojenia się o wszystko. Kraj w którym średnia iq wynosi 103 (w Polsce 98), kraj w którym tylko 8% kobiet ma nadwagę, z czego tylko 3% ma otyłość (Polska 40-50% ma nadwagę, koło 33% jest otyła).
W kraju tym otwartość i życzliwość jest na porządju dziennym, ludzie zagadują się nawzajem, kobiety przejmują inicjatywę.
Tym krajem są Włochy. Macie screena z włoskiego tindera którego miałem przyjemność używać. Kobiety mają tam opisy - sobaczmy Sophie - studentka inżynierii mechanicznej, pasjonuje się F1 i wyścigami. Uwielbia gotować, ma popisowe dania które ci chętnie zaserwuje :)
Ale ma opis. Ile polek na tinderze ma opis? Albo "na hej nie odpisuję" albo link do instagrama. Nic pomiędzy.
Włoszki wiedzą doskonale że związek to gra do jednej bramki, gra drużynowa, w końcu kult rodziny jest tam bardzo silny.
Jaką wadę mają włoszki? A no, są niechętne do podążania za zachodem. Mało która chce rozmawiać po angielsku, najlepiej znać włoski co daje nam same plusy w ich oczach. Jest to również olbrzymia zaleta, bo alternatywek tam się nie uświadczy tak często jak u nas.

Odpowiedzcie teraz mi na pytanie. Jaki sens reprezentując pewien poziom szukać sobie polki jako kobietę? Znam cztery języki obce, mam wyższe wykształcenie, mam sześciopak i jestem inżynierem jeszcze w branży IT. Po co mam harować i biegać za polką, skoro w jej miejsce są wyjątkowo atrakcyjne i sympatyczne włoszki?
#p0lka #wloszki #italia #zwiazki
H.....h - A co jeśli wam powiem że jest kraj w Europie gdzie kobiety są seksowne, maj...

źródło: comment_1633344428fI6eAHH6YQjC5WIwQKa5ny.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 9
@HenseltLazaroth to prawda, nie tylko tak jest we Włoszech, w każdym kraju zachodnim jest taka sama sytuacja, owszem trafiają się felerne sztuki, ale nie w takim stopniu jak u nas. Nawet będąc w Czechach miałem co chwilę nowe pary i dosłownie z każdą sobie porozmawiałem jak człowiek, wróciłem do kraju i posucha ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HenseltLazaroth W Polsce jakieś 90% dziewczyn nie ma żadnych sensownych zainteresowań.

Gdzie w Polsce spotka się damę która ekscytuje się wyścigami Formuły 1?

Ulaństwo to skutek śmieciowego żarcia, zachodnie firmy na rynek wschodniej Europy wypuszczają gówno nie żarcie.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Ulaństwo to odzwierciedlenie naszego społeczeństwa. Żadnego sportu, dieta na szybko, na chama, tłuste, tuczące. Śródziemnomorska dieta jest uznawana za najzdrowszą. Aha, u nas też mamy większe spożycie alkoholu na głowę w porównaniu z Włochami\Francuzami pijącymi codziennie lampkę wina. Lampkę, a nie małpkę. U nas 10mln małpek dziennie sprzedają XD Czyli w państwie 40mln codziennie co 4 osoba obala 100ml wódy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HenseltLazaroth: trochę się zgadza a trochę nie, Włosi nie są wcale tacy inteligentni a system edukacji jest dramatyczny ale zgadza się rzadko można spotkać otyłe laski no i całkiem inna mentalność, każdy się uśmiecha. Nie to co p0lki zawsze pogardliwa mina.
  • Odpowiedz
Jaką wadę mają włoszki?


@HenseltLazaroth: Mają wiele, wierz mi. Południowa uroda przemija bezlitośnie w tempie znacznie szybszym niż w środkowej czy północnej Europie. Temperament to żywioł. Zdrady i niewierność jako taka to tło istnienia wielu "wyglądających na idealne" rodzin. Nowoczesne mieszkanki dużych miast nie są chętne ani gotować, ani dbać o dom, dzieci czy męża. Przez lata oznaką dobrze prowadzonego domu była "gosposia z Polski": dzieci czyste, zadbane i nakarmione, w
  • Odpowiedz
@kosmita We Włoszech wbrew pozorom istnieje sporo patologii, szczególnie na biednym południu które nie jest wiele bogatsze od Polski.

Rozwiązłość występuje już w całej Europie, wielkiej różnicy między Polską a resztą Europy nie ma.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Znam sytuację od Lazio poczynając na Alpach kończąc, a z relacji to co dzieje się dalej na południu. Odradzano mi jakichkolwiek kontaktów w niższych warstwach społecznych, zwłaszcza z dziewczynami/kobietami. Do dziś pamiętam jak jako dwudziestolatek dostałem reprymendę kiedy łeb mi odwróciło za zgrabną dziewczyną w zbyt wyzywającym stroju.
  • Odpowiedz
Ja znam sytuację tylko z Lazio/Wenecji Euganejskiej. Co do argumentu o gorszym starzeniu się kobiet - to Włoszki są postrzegane za dojrzałe ikony stylu czy urody - od Moniki Belucci, 50+ ikony dojrzałyvh kobiet które chciałyby tak wyglądać po chociażby Valentinę Raggi, burmistrz (jeszcze) Rzymu, która na wykopie pamiętam na którymś poście zebrała z 200 plusów.
Osobiście preferowałem zawsze brunetki, więc jestem trochę nieobiektywny, bo mi się zwyczajnie ten rodzaj urody podoba,
  • Odpowiedz
+ dodam też że istnieje pewien fenomen i włosi faktycznie lubią polaków, tak samo jak polacy włochów. Trochę przyczynił się nomen omen papież i turyści/pielgrzymi którzy nawiązywali przyjaźnie z Włochami, trochę uciekający ludzie z komuny i w latach 90ch, gdy sporo dorobkiewiczów jeździło do Włoch kupować materiały - patrz większość sprzedawców z Tuszyna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HenseltLazaroth: bo wiadomo, że jak jedna Sofia taka jest to znaczy, że wszystkie Włoszki takie są,a jak jedna Polka jest #!$%@?, to też znaczy, że wszystkie. Dziwnym trafem nie trafiają tu opisy normalnych lasek tylko kilku promili jakichś odpadów.
  • Odpowiedz
@geuze: hyh, mam to w tyle, rozumiem motywację, ale co poradzisz. Czasy są takie, że gdzie nie patrzysz jest gnój. Poza tym że nigdy opowieści o tym, że trawa po drugiej stronie jest zieleńsza nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Polka vs Włoszka:

Gdybym miał wybrać żonę: żadna.
Gdybym miał wybrać matkę dzieciom: żadna.
Gdybym miał wybrać kochankę: różnie bywa... temperament wychodzi także w trakcie kłótni, a umiejętności łóżkowe zwykle
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: to nie jest jeżdżenie w kółko tylko jeden z bardziej elitarnych sportów na świecie, gdzie liczą się detale i inteligencja. Dlatego dla głupców to tylko jeżdżenie w kółko, albo zarty z jednorękiego Kubicy. Lepsze takie zainteresowanie niż Tiktok i melanże
  • Odpowiedz