Wpis z mikrobloga

Te uczucie jak uświadomisz sobie że pracujesz zdalnie z domu do 6 h przy kompie z czego 4h to głupoty 1.5h spotkania a 0.5h kreatywne raportowanie czasu i że jeszcze nikt cię nie zwolnił co oznacza tylko tyle że każdy tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°). A najgorzej jak jest dzień tak jak dziś gdzie faktycznie musisz popracować cały dzień bo resztę tygodnia chcesz grać i nie chcesz się rozpraszać. #programista15k #pracbaza #praca
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sayo300: Jezus Maria, od kiedy wywalili mnie na home office to tak żyje. Już prawie nic nie robię nawet mi się nie chce z ludźmi w teamie gadać. Klepne co godzinę zdanie albo posmieszkuje co dwie. Strasznie ryje banie jak już tak ci się nudzi, że na swoim kompie nie chce ci się nic oglądać ani grać. Pierwsze co robię po 17 to wychodzę z domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayo300: miałam podobnie, tylko że niezdalnie
Najgorsze w tej robocie było udawanie, że jednak coś robię XD
Jak w zeszłym roku miesiąc pracowałam zdalnie to w godzinach pracy obejrzałam Narcosa
Bywały dni, że absolutnie nic nie robiłam w kwestii służbowej
Fajne to były czasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayo300: to tylko oznacza, że twoja praca jest bezwartościowa i ja bym się nie cieszył bo w końcu wyjebia i ciebie i innych i będzie płacz i zgrzytanie ale nie martw się tak naprawdę to z 40% stanowisk(dane z d--y) są sztuczne.
  • Odpowiedz
@Piastan: ta bo twoje kopanie rowów to takie super potrzebne? Jak to jest być tańszym zamiennikiem maszyny? Każdą pracę manualną da się zautomatyzować tylko że nie każdą warto bo ludzie wychodzą taniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sayo300: tak ci d--a pękła, że aż mnie huk obudził xD
Czekaj aż się skapniessz aż że pierwsi do w-------a z roboty przez 4 rewolucje przemysłowa będą właśnie klepacze kodu i inne biurowe zawody, a nie robotnicy
  • Odpowiedz
@Piastan: no i trudno chociaż teraz żyje jak człowiek i mam kasę aby uruchomić jakąś firmę produkcyjną kto wie może kiedyś będziesz u mnie pracował ale tego nigdy się nie dowiemy.
  • Odpowiedz