Wpis z mikrobloga

@Damasweger: To u mnie najtaniej za wymianę rozrządu wołali 500zł, ale był też serwis co chciał i 1500zł i na oryginalnych częściach. Miasto wojewódzkie. Sam rozrząd z łańcuchem to koszt ok. 500zł w górę. Na szczęście zawiodła elektronika i zapłaciłem dużo mniej. Lampa tylna kosztuje 300zł używana i jest słaba dostępność, a wymiana nie mam pojęcia.
@Ksemidesdelos Kupiłem auto to wymieniłem, właścicielka coá ściemniała ogólnie a do tego ja się znam jak wilk na gwiazdach. Miałem check engine i mi w innym serwisie diagnozowali że coś z rozrządem, to tym bardziej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damasweger: Dobrze ci radzą byś płacił tyle na ile się umówiłes, oczywiście po okazaniu paragonu z wykazem części i kosztu robocizny.
Wszystko ponad ten koszt to ich gapiostwo jak nie informowali przed i się na to nie zgodziłeś.

Też kiedyś miałem takiego cwaniaka co w starym aucie nie był w stanie określić kosztu wymiany wahaczy to szybko odjechałem.

Co do wartości auta to działa tu prosta zasada, trzeba mieć dużo pieniędzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damasweger: Jakie insynuacje?
Sam powiazales koszt naprawy z kosztem twego gruza. Nie ma to żadnego znaczenia i przygotuj się na więcej wydatków w przyszłości a później sprzedaży za mniej niż kupiłeś bez nawet zwrotu kosztów napraw.
Siema wczytałem się we wszystkie wasze komentarze i z prawie z 90% się zgadzam, generalnie te wszystkie sytuację się często powtarzają ale nie we wszystkich warsztatach, w większości tak strasznie nie jest choć i w tych uczciwych się zdarza jakaś wtopa wiem z doświadczenia bo jestem mechanikiem i pracowałem na paru warsztatach, w każdym którym byłem największą bolączką była relacja z klientem a może jej brak właśnie przez brak przejrzystości i narzędzi
Ale spokojnie mam nadzieję, że to się zmieni już nie długo bo właśnie przez takie historie jakie piszecie które z racji tego że jestem mechanikiem słyszałem mnóstwo razy na imprezach u znajmoych i generalnie od każdego kto się dowiedział gdzieś tam jak się z kimś poznałem, że jestem mechanikiem. I przez to wpadłem na pomysł sytemu który naprawi ta relację miedzy klientem a warsztatem w prosty sposób po przez aplikację mobilna. Pomysł