Wpis z mikrobloga

Byłam dziś na randce z #tinder i jeszcze byłam wyrozumiała jak typ co chwile wspominał była, to w momencie jak przy mnie się umawiał z inna do kina mówiąc „jakbyśmy się poznali wcześniej to byłabyś ty hehe” to myślałam ze jebne XD
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sucker_love: Już przed spacerem powiedział ze jedzie z jakaś laska do kina, więc się nie przejęłam i nie pytałam, ale w trakcie rozmowy wyszło, ze to jest jakaś dziewczyna poznana wcześniej na tinderze ale podobno nie w jego typie a on nie ma z kim iść do kina po prostu XD
  • Odpowiedz
@krucheciasteczko: no i co z tego że się umawiał z inną, przecież nie jesteście razem nie jesteście nawet znajomymi. Kobiety non stop równolegle się spotykają z facetami mają milion wiadomości na tinderze. Może to po prostu jego jakaś koleżanka.
  • Odpowiedz
@Positano1: Nie równajmy w dół. Wiem, że brzmi to jak bycie ostatnim sprawiedliwym, ale co zostało? To, że ktoś robi coś słabego to nie zielone światło, by robić to innym. Jedno, że wystawiamy sobie wizytówkę, to dwa, że patrząc tak makro normalizujemy takie rzeczy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@sucker_love: Dla mnie temat byłej na 1 randce to normalna sprawa. To jakaś część jego życia, ciężko nie opowiadać co się robiło w tych latach życia. Np. Ja miałam faceta 8 lat. Czyli co? Na pierwszych spotkaniach mam nic nie mówić i udawać, że dopiero studia skończyłam czy o co kaman?

Natomiast umawianie się na randkę z inną dziewczyną, będąc na randce to jest xD
  • Odpowiedz
@krucheciasteczko ale poczekaj, bo coś kręcisz. Powiedział Ci o tym, że się umówił z inną do kina, czy może przy Tobie wyjął telefon i ot tak na Twoich oczach zaczął z kimś rozmawiać? Bo jak to drugie to cham i prostak. A jak to pierwsze, to po prostu szczery człowiek. Może dla niego to nie do pomyślenia i liczył, że na przykład zwrócisz mi uwagę?
  • Odpowiedz
@krucheciasteczko: heh a ja myślałem że bycie wygolonym i posiadanie bielizny w komplecie to po prostu bycie czystym i zadbanym. A nie szykowanie się na s--s. To rozumiem że jak miesiąc nie będzie seksu to będziesz chodziła tydzień w jednym staniku i się tam nie goliła aby śmierdziało na kilometr?
  • Odpowiedz
@krucheciasteczko mój kolega ostatnio opowiadał, ze był z jakąś 19lvl co mowiła przez 1h spaceru o swoim byłym Sebastianie
Jak macie problemy odciąć się od byłych to na c--j męczycie tym nowo poznane "partnerki". Wystarczy, że w------m swoich znajomych to jeszcze z nową laską był rozmawiał o byłej xD.
  • Odpowiedz