Wpis z mikrobloga

Nie trzeba być tyranem, lać własnej kobiety, albo spermić i dawać sobą poniewierać, aby utrzymać idealny związek od 8 lat. Żona zrobiła mi taką obiado-kolacje mimo tego, że dopiero wróciliśmy z całodniowej wycieczki wraz z dziećmi. Zaraz lewactwo zleci sie i powie, że co to za kobieta co służy "alkoholikowi" i, że pewnie znęcam się nad rodziną i jeszcze wszystkich zaniedbuje :) całe szczęście żyje w normalnym związku bez lewackich gangbangow, swingerowania. Dobrze, że Kobieta może jeszcze wybrać pomiędzy byciem netflixową"korpobicz", a ciepłą, kochającą żoną i zarazem matką dbającą o ciepło w domu. Nie widział bym szczęścia przy idącej po trupach i szczeblach "kariery" obrabiającej parowy suce :) pozdrawiam i życzę wam samotnym Mirkom podobnych kobiet, bo sam osobiście nie wyobrażam sobie innego życia. Mam kobietę, przy której mogę poczuć się również jak dziecko, bo podczas choroby opiekuje się mną jak moja własna mama i nie miga się lewackimi "argumentami", bo czemu miała by żyć w takiej "opresji" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #gotujzwykopem #zwiazki
Matti28 - Nie trzeba być tyranem, lać własnej kobiety, albo spermić i dawać sobą poni...

źródło: comment_1633283298f1pE4tQ9OwwjYHZcNSydhI.jpg

Pobierz
  • 106