Wpis z mikrobloga

Pozwala innym decydować za siebie, jeśli jesteś jego własną córką, to wtedy sobie kochanie żyj jak uważasz, ale jak jesteś dzieckiem obcego człowieka, to zawrzyj gębę i się dostosuj do wizji Wielkiej Narodowo - katolickiej Polski Ziemkiewicza. Obrzydliwy typ.

Typowy prawak jest typowy. Ty żyj według moich zasad, ja mogę je łamać bo to "wyjątkowa sytuacja".

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow
kezioezio - Pozwala innym decydować za siebie, jeśli jesteś jego własną córką, to wte...

źródło: comment_1633260148QxqcSEPuhlo8B8FukA6Wny.jpg

Pobierz
  • 31
Z kolei to tylko konserwatywna prawica chce utrzymywać ten stan hipokryzji i oficjalnie zakazywać, aby wolno było tylko elitom, gdy strona liberalna chce równych zasad dla wszystkich.


@TenTypZez: czemu kłamiesz? Zobacz na akcję CDProjekt Red jak program stażowy, tylko dla kobiet i ile tęczowych babeczek to popiera i ma wywalone na wszystkie pozostałe płcie oraz osoby niebinarne i przyklaskuje, że aż szkoda gadać.

XXI wiek a ludzie dalej się łapią na
@Kaczypawlak: Udowodnij mi, że kłamię. Czym innym jest np. zakaz aborcji, gdzie już wprost mówią, że bogaci sobie poradzą i pojadą za granicę? No i wiele przypadków mamy na to, gdzie jednak ci głosujący za zakazem prywatnie takie zabiegi wykonują, bo to "wyjątkowa sytuacja". Konserwatywna prawica to od zawsze była wyłącznie ochrona przywilejów dawniej magnaterii i kościoła, a dziś kościoła i różnych innych nowych elit.

tak samo się łapią na lewicowe
Udowodnij mi, że kłamię. Czym innym jest np. zakaz aborcji, gdzie już wprost mówią, że bogaci sobie poradzą i pojadą za granicę? No i wiele przypadków mamy na to, gdzie jednak ci głosujący za zakazem prywatnie takie zabiegi wykonują, bo to "wyjątkowa sytuacja".


@TenTypZez: to czekam na takie przypadki u tych aktywistów( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konserwatywna prawica to od zawsze była wyłącznie ochrona przywilejów dawniej magnaterii i
Kaczypawlak - > Udowodnij mi, że kłamię. Czym innym jest np. zakaz aborcji, gdzie już...

źródło: comment_1633266049WvzUANwEbk3t2x7ZNpeXgh.jpg

Pobierz
@Kaczypawlak:

lewica za to chce być nową magnaterią i robić to samo, Korea Północna, PRL, ZSRR, Chiny, Wietnam czy Kambodża nam to pięknie pokazały


A gdzie jest wymieniony cały, lewacki i zgniły zachód? Czy twoje urojenia, juz tego nie ogarniają?
A gdzie jest wymieniony cały, lewacki i zgniły zachód? Czy twoje urojenia, juz tego nie ogarniają?


@Rejetn: przecież to był zgniły kapitalistyczny zachód, a więc to twoje urojenia tego nie ogarniają¯\_(ツ)_/¯
Ja nie gadam o lewicy, wyłącznie ty to robisz. Skąd taka fascynacja? Dlaczego stwierdzasz, że miałaby mnie lewica w ogóle interesować?


@TenTypZez: ja też mówię, gdzie taka patola jest, a ty dalej swoje. To tak jakbyś narzekał na Mercedesy, bo mają jakieś wady a ja bym dodał, że Audi ma podobne problemy a ty byś mi walił wąty, że zmieniam temat, bo biadolisz tylko na Mercedesy.

A jak chcesz przykładu tej
ja też mówię, gdzie taka patola jest, a ty dalej swoje. To tak jakbyś narzekał na Mercedesy, bo mają jakieś wady a ja bym dodał, że Audi ma podobne problemy a ty byś mi walił wąty, że zmieniam temat, bo biadolisz tylko na Mercedesy.


@Kaczypawlak: No dokładnie, to się nazywa whataboutism. To, że gdzieś indziej ludzie robią głupie rzeczy w żaden sposób nie ujmuje głupocie tego, co robi Konfederacja. To co,
No dokładnie, to się nazywa whataboutism. To, że gdzieś indziej ludzie robią głupie rzeczy w żaden sposób nie ujmuje głupocie tego, co robi Konfederacja. To co, jedynym celem ich jest upodabnianie się do Gduli z Lewicy?


@TenTypZez: zwracam uwagę, że wybiórczo kojarzysz fakty i tyle. Widzisz problem u jednych a drugich olewasz to też się nazywa hipokryzja( ͡° ͜ʖ ͡°)

xD No to idź do klinik aborcyjnych
zwracam uwagę, że wybiórczo kojarzysz fakty i tyle. Widzisz problem u jednych a drugich olewasz to też się nazywa hipokryzja( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: No nie xD Ja dostrzegam problem u lewicy też, to ty z góry zakłądasz, że ja popieram lewicę, a atakuję tylko Konfe i na tej podstawie sformułowałeś swój kompletnie chybiony argument.

To złóż zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.


Ty naprawdę nie rozumiesz jeszcze,
No nie xD Ja dostrzegam problem u lewicy też, to ty z góry zakłądasz, że ja popieram lewicę, a atakuję tylko Konfe i na tej podstawie sformułowałeś swój kompletnie chybiony argument.


@TenTypZez: ja wymieniam, że inni nie lepsi a ty masz z tym problem

a atakuję tylko Konfe i na tej podstawie sformułowałeś swój kompletnie chybiony argument.


@TenTypZez: no właśnie nie tylko konfę, bo prawie wszędzie pisałeś o prawicy, a
ja wymieniam, że inni nie lepsi


@Kaczypawlak: No i to jest właśnie whataboutism xD

Przetłumaczę jeszcze raz, po polsku: złe zachowanie drugiej osoby nie tłumaczy złego zachowania innej. Nie umniejsza też jej winy, w ogóle nie ma żadnego znaczenia. Whataboutism - pochodzi od zwrotu "what about ...". Angielskiego widać nie znasz, to wytłumaczę po raz dziesiąty: chodzi o sytuację, gdy tłumaczysz kogoś mówiąc "a co z sytuacją X (what about X)",
Przetłumaczę jeszcze raz, po polsku: złe zachowanie drugiej osoby nie tłumaczy złego zachowania innej. Nie umniejsza też jej winy, w ogóle nie ma żadnego znaczenia. Whataboutism - pochodzi od zwrotu "what about ...". Angielskiego widać nie znasz, to wytłumaczę po raz dziesiąty: chodzi o sytuację, gdy tłumaczysz kogoś mówiąc "a co z sytuacją X (what about X)", w twoim przypadku było to stwierdzenie, że Lewica coś tam, więc czemu się czepiasz Ziemkiewicza.
to ja mówiłem, że u nas to standard, a zobacz na przykładzie lewicy a ty się dalej prujesz¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: Dobra, widze nie zrozumiesz, bo kolejny raz dajesz mi inną definicję whataboutismu, a dalej nie widzisz, o co chodzi xD

Ja właśnie o to się do ciebie czepiam przecież, że to powiedziałeś. Jak piszesz, to musisz wstrzymywać oddech, by się nie pomylić?
Dobra, widze nie zrozumiesz, bo kolejny raz dajesz mi inną definicję whataboutismu, a dalej nie widzisz, o co chodzi xD


@TenTypZez: faktycznie zamiast o whatabaoutismu to używasz kalizmu i pomówień, gdyż dowodów nie masz

Ja właśnie o to się do ciebie czepiam przecież, że to powiedziałeś. Jak piszesz, to musisz wstrzymywać oddech, by się nie pomylić?


@TenTypZez: nie, raczej muszę się zniżyć do twojej inteligencji a to łatwe nie jest,