Wpis z mikrobloga

Pozwala innym decydować za siebie, jeśli jesteś jego własną córką, to wtedy sobie kochanie żyj jak uważasz, ale jak jesteś dzieckiem obcego człowieka, to zawrzyj gębę i się dostosuj do wizji Wielkiej Narodowo - katolickiej Polski Ziemkiewicza. Obrzydliwy typ.

Typowy prawak jest typowy. Ty żyj według moich zasad, ja mogę je łamać bo to "wyjątkowa sytuacja".

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow
kezioezio - Pozwala innym decydować za siebie, jeśli jesteś jego własną córką, to wte...

źródło: comment_1633260148QxqcSEPuhlo8B8FukA6Wny.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenTypZez: Kojarzysz takiego szaleńca @back_space? Gość jak się już podpalił, zaczynał papugowac swego rozmówce. Tak wygląda rozmowa z prawakiem, zawsze. Back skace po prostu robił to na pełnej k----e bedąc przy tym idiotą, powyżej masz po prostu bardziej obcykanego i wygadanego delikwenta.
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Tu trochę inna sprawa, bo on chyba nawet nie trolluje, tylko serio nie rozumie, o co chodzi z tym whatboutismem i cały czas mnie próbował w ten sam sposób zagiąć nie wiedząc, że własnie o tym mówię xd
  • Odpowiedz
@R187: jesteś debilem? Na studiach rodzice cię wychowywali? Wybierali ci uczelnię?
Nie rozróżniasz wyboru uczelni przez dorosłą osobę od wpływu na to czego uczy się 7-letnie dziecko w szkole?
  • Odpowiedz