Wpis z mikrobloga

@kieronsky: ogolnie jak ci sie nie chce calych zdrapywac to mozesz zdrapac tylko kod kontrolny i zaniesc do punktu lotto, oni po tym sprawdzaja. pracowalem na stacji i codzien taki gosciu przyjezdzal, bral zdrapke, zdrapywal tylko kod i mowi tu cos chyba jest i tak gral az mu sie kasa nie skonczyla
No tak lepsze są śmiecie które wrzucają debilne zarzutki i walą


@Cyberprank2137: TAK dokładnie to sugerowała moja wypowiedź! Właśnie to powiedziałem, taka była moja intencja i wydźwięk mojej wypowiedzi! Brawo mistrzu logiki i cesarzu inteligentnego wyciągana wniosków, wszechwładco zrozumienia.
cztery - dostałbyś półsłodkie Carlo Rossi


@Paczek_w_masle: To nie tak źle, bo większość ludzi nie pijących wina, tylko takie toleruje w smaku xd Kiedyś jak zobaczyłem sytuację z wsypywaniem cukru do wina to #!$%@?ąłem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mvcixk: raczej obsługa punktu nie będzie zadowolona jeżeli będzie musiała wpisywać kilkadziesiąt czy kilkaset kodów żeby sprawdzić czy ktoś coś wygrał czy nie bo temu komuś się nie chce drapać :p
Tym bardziej że zdrapki nie są z tego punktu.
@Nutaharion: wlasnie po kodach szybko idzie, skanujesz zdrapke, wklepujesz 4 cyfrowy kod i maszyna pokazuje np „WYGRANA 30zl”, albo „BRAK WYGRANEJ”, wolniej idzie jak ktos ma cala drapke zdrapana, a akurat kodu nie to wtedy musisz ja sam zdrapywac i szukac tego kodu