Wpis z mikrobloga

dobijam wpisy, żeby wziąć udział w tegorocznej wykopaczce na święta, w tamtym roku zabrakło mi wpisów :(


@kieronsky: idz na dowolny tag patostreamow, meczu, f1 albo na nocną i nasraj te 200 wpisow o niczym po prostu xd

nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz
U nas wyszło jakieś 450zl, i za to wzięliśmy kolejne, i było jakieś 380, potem były jeszcze z 2 wymianki. Aktualnie mamy chyba 40zl w zdrapkach na kolejną wymianę


@icojamamtuwpisac: to już lepiej bylo kupić mapę zdrapkę, a za resztę iść się nażreć xD
  • Odpowiedz
@kieronsky: branie zdrapek zamiast kwiatów to takie samo wywalanie pieniędzy w błoto. Już lepiej prosić o wino albo karmę dla psów w schronisku.

Też myślałem że zdrapki zamiast kwiatów to dobry pomysł, my ma slubie dostaliśmy zdrapek i kuponów lotto za prawie 1k....

  • Odpowiedz
Mogę się podłączyć pod temat, z żoną dostaliśmy kuponyna toto lotka zamiast kwiatów, na 380 zakładów mieliśmy... 3 "trójki"
Ot taka statystyka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@voucher_z_biedry: Wino to chyba najgorsza możliwa opcja. Raz, że nie wszyscy w tym kraju są alkoholikami, żeby łoić alkohol co tydzień, dwa, że po uj Ci w mieszkaniu tyle butelek wina, gdzie to trzymać niby? Trzy i tak pewnie wódka z wesela zostanie, to dodaj sobie do tego jeszcze te dziesiąt butelek wina.

A karma dla psów też słaby pomysł, bo schroniska coraz częściej nie przyjmują byle jakiej karmy, tylko patrzą
  • Odpowiedz