Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tu ktoś z #krakow kto aktywnie działa na #tinder? Jakie macie staty? Niby duże miasto a i tak jest lipa z laskami. Kiedyś miałem na prawdę spoko staty jak na mnie a obecnie może z kilkanaście par wpadnie od biedy z czego 0 efektów. Moje spostrzeżenia po długoletnim użytkowaniu:
- Rzadko która podoba mi się fizycznie. Te ładne to dosyć mocno naciągane filtrami i korektą albo fejki albo przyjezdne ze skandynawii
- Spora część tych samych lasek, które już znam na pamięć nawet jak po roku dodadzą nowe profilowe; wieczne singielki, które wspominają że owszem miały tyle tych spotkań ale na żadnym nie było "tego czegoś"
- Za dużo naciągaczek, aktywistek, alternatywek i tych wszystkich, które ubierają się "na chłopca" a w opisach nawiązują do alkoholizmu, blantów, imprez. W ogóle te wszystkie alternatywki nie różnią się niczym od Januszów i Grażyn, którzy wszędzie muszą wciskać politykę i tworzyć konflikty nawet przy świętach.
- Plus size
- Paskudny charakter, roszczeniowe opisy - czyli zamiast pisać o sobie wylewają swoje frutracje i żale
- Bardzo malutka liczba dziewczyn (ale zazwyczaj 0), z którymi da się normalnie pogadać - nie mają problemu z tym jak zaczynasz rozmowę, potrafią coś dodać do tematu bez konieczności zadawania im pytań (w ogóle 99% laski chyba myśli, że jak jej nie zadasz pytania to jest koniec rozmowy) i ogólnie mają coś więcej do powiedzenia niż ugabuga netlix&chill
- Profile bez zdjęć ale z opisem żeby zaryzykować
- Azjatyckie krypto scamy
- Profile-eksperymenty

Jak jeszcze były czasy, że nikt się nie przyznawał, ze ma tindera i był to trochę obciach to miałem fajne relacje i było łatwiej a teraz jak jest to powrzechna aplikacja do poznawania na cokolwiek to zrobiło się z tego narzędzie polityczne (chłop nawet zmieni poglądy dla laski), reklamowanie instagrama, scamy albo wiecznei singielki i frustratki po ONSach.

#podrywajzwykopem #zwiazki #malopolska #badoo #relacje #randki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6155cd0ccf7145000a4b9f73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jest tu ktoś z #krakow kto aktywnie...

źródło: comment_1633027699qIgZfqT8PlE8JanHQ4OMp5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a Ty zbierasz pokemony? Zawsze mnie bawią takie opisy. Tinder w zasadzie nie ma żadnego sensu pod względem związkowym - jest to apka do ruchania i chyba tylko do tego się nadaje. Nie masz tam wiedzy o tej osobie, widzisz często tylko jak wygląda - to jak ma być "to coś"? Skoro przeklikałeś 200 kobiet i żadna Ci się nie spodobała, z żadną nie wypaliło, to czego Ty tam szukasz?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem w Krakowie na 5 dni około miesiąca temu i mega pozytywnie się zaskoczyłem. U mnie mały ruch, bo miasto ~50k i daleko do większych. Tak w Krakowie dziennie 10-20 par i laski asertywne, same pisały i aktywnie rozmawiały. Byłem niestety tam połowicznie prywatnie i nie bardzo miałem jak się złapać. Odległość ~350km obecnie odstrasza.

Im więcej odwiedzam większe miasta tym większe mam wrażenie, że przerąbane mają po prostu ci
  • Odpowiedz
jest to apka do ruchania


@little_muffin: Przez idiotów co tak mówią, zniechęca to normalne osoby. Znam masę osób które są normalne, chcą związku i korzystają z tindera.

Nie masz tam wiedzy o tej osobie, widzisz często tylko jak wygląda - to jak ma być "to coś"?


@little_muffin: A jak widzisz dziewczynę na ulicy to znasz jej całą biografię? Albo koleżankę z np. pracy czy czegokolwiek?

Byłem w Krakowie na 5
  • Odpowiedz
Przez idiotów co tak mówią, zniechęca to normalne osoby. Znam masę osób które są normalne, chcą związku i korzystają z tindera.


@CichySzelestOka: słuchaj, możesz sobie myśleć co chcesz, ale apka jest hamerykańska, do tego Amerykańcom służyła - do spikania się na seks. To, że w Polsce mamy bardziej tradycyjne społeczeństwo to nic nie zmienia - dalej ta apka najlepiej nadaje się do tego - chcesz się ruchać, ktoś jest ładny i
  • Odpowiedz
po czasie licznik siada, bo raz ze mniej osób, a dwa że tak działają algorytmy aby zachęcić do kupowania premium, przyjazd do nowego miasta to kilka(naście) par wbija niema od razu


@CichySzelestOka: Może. Celuje w przeprowadzke do Poznania lub Wrocławia. Wtedy wyjdzie, czy to specyfika podróżowania, czy miejsca.
  • Odpowiedz
LuksusowaFeministka: @bzykacz: Noob boost jak zmienisz lokalizacje. Już ktoś kiedyś robił eksperyment na wykopie, że zmieniał lokalizacje i potem wracał i miał boosta. Było też żeby dać na Ukraine i tam zdobyć lajki i potem wrócić zboostowany przez lajki na swoje miasto i mieć boosta za lokalizacje+te lajki

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
JB: Po długiej przerwie wróciłem na tinder w sierpniu.
Nie szukam dziewczyny tylko seksu, nawet nie interesuje mnie FWB, a raczej tylko ONS.
Mój opis i wiadomość otwierająca pośrednio wskazują o co mi chodzi więc dużo lasek nie odpisuje albo pisze że nie są zainteresowane.
Staty:
~300 par
4 kobiety spotkanie
4 kobiety FC
Wiec można powiedzieć że skuteczność mam 100% :D
Z dwoma udało się na pierwszym spotkaniu, z jedną
  • Odpowiedz