Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mirekzkolega nie wiem czy jesteś dzbanem czy udajesz xD w momencie gdy to wynajmujący płaci Ci ratę praktycznie to to mieszkanie może być za 30 lat warte i flaszke- tak czy siak stratny nie będziesz.

W Warszawie to popularny sposób i ludzie z tego żyją. Ale hej, to żaden interes bo anon z wykopu tak powiedział, nie zarabiajcie więcej pieniędzy.

@4kroki już od 10 lat słychać strasznie jak to rynek
  • Odpowiedz
Spłacasz swój kredyt, a nie czyiś, poprzez wynajem.


@Zapaczony: Na tej samej zasadzie nie kupujesz warzyw, owoców, mięsa, tylko sam uprawiasz? Pewni też nie kupujesz ubrań, bo sam szyjesz. Po co komuś za to płacić, lepiej mieć swoje, nie?
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega:

: np. od miasta lub funduszy które mają całe osiedla na wynajem za połowę twojej raty

Tak tak, fundusze będą dopłacaćdo biznesu żeby Polacy mieli gdzie tanio mieszkac xD
Matka wie że ćpiesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

: Na tej samej zasadzie nie kupujesz warzyw, owoców, mięsa, tylko sam uprawiasz? Pewni też nie kupujesz ubrań, bo sam szyjesz. Po co komuś za to płacić, lepiej mieć swoje, nie?

Porównanie bez sensu. Jeśli by chodziło o samodzielne zbudowanie to jeszcze
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No nie bardzo. Jest kupując coś w sklepie a produkujac samemu to nie jest tem sam wkład pracy. Przy wynajmie i kredycie i tak musisz płacić więc na jedno wychodzi jeśli chodzi o pracę. W uprawa jedzenia a pójście do sklepu to trochę inne sprawy
  • Odpowiedz
Przy wynajmie i kredycie i tak musisz płacić więc na jedno wychodzi jeśli chodzi o pracę


@PiotrFr: Wynajem to jest usługa, tak samo jak na przykład czyszczenie butów. Po to się płaci pucybutowi, żeby nie musieć samemu się schylać. Jeżeli mam ochotę zapłacić za to, żeby było mi wygodniej, to to robię. Natomiast wykopkowe biedamyślenie każe sądzić, że jak komuś płacisz, to tracisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elzevir: @Zapaczony: zobaczcie sobie kredyt 500k na 30 lat ile jest rata w google
@Mirekzkolega: ale co mam zobaczyć? Mam tak kupione mieszkanie i wiem jak to wygląda szanowny Panie kolego ;)

Oczywiście, za 30 lat różnie może być, może to być kiepski biznes, może dużo stracę. Tak to już jest z inwestycjami, że niektóre są trafione, a inne nie, ważne żeby bilans wyszedł na plus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boss86: mam właśnie 29 lat i 11 miesiący. Gdym płacił taka ratę jak ty odkąd się urodziłem to teraz bym ją skończył płacić
  • Odpowiedz