Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że kłopoty z częściami do #rowery wcale się nie mają ku końcowi. Gazelle ogranicza właśnie produkcję w holenderskiej fabryce, gdzie montowane są e-rowery: https://www.tweewieler.nl/elektrische-fietsen/nieuws/2021/09/gazelle-zet-rem-op-%e2%80%8b%e2%80%8bproductie-door-tekort-aan-onderdelen-10147223
#rower #gazelle #holandia
Cyfranek - Wygląda na to, że kłopoty z częściami do #rowery wcale się nie mają ku koń...

źródło: comment_1632925115EQHE1WZoSk8A1Af0WwRG5v.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyfranek: widać w sklepach. Znaczy da się kupić części i to nawet cenach ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i szybo reagować jak już są.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Cyfranek: napisał do mnie gość z Australii, który zobaczył mój rower na moim Instagramie. Wymieniliśmy opinie i okazuje się, że u nich też nie da się go kupić, i nie wiadomo kiedy będzie. Mnie się udało jakiś czas temu, ale z częściami lipa.
  • Odpowiedz
@Cyfranek: @Jonn: problem jest globalny. Wzrósł mocno popyt na rowery, a fabryk zębatek i łańcuchów mają po 2 Shimano i Sram. Nowe podobno zaczną na początku 2023 roku.
  • Odpowiedz
@jacek-puczkarski: łańcuchy jeszcze mają jakąś alternatywę. Jest Connex, którego używam, jest KMC.
Ale zębatki, przerzutki, manetki. To robią tylko Shimano, Sram i częściowo Campagnolo, ale oni chyba też cierpią na braki.
  • Odpowiedz