Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25 lat i jestem po 3 odwykach, nie pije ani cpam zadnego gowna juz 2 lata i szczerze to nic nie daje. Duzo ciekawsze zycie i znajomych mialem jak sie "bawilem". Survival zyciowy kazdego dnia. Nie ma nic w zyciu co daje jakakolwiek dopamine. Z ludzmi juz nie mam nawet po co gadac, koledzy znikneli tak o w moment. Mieszkam z rodzicami nie pracuje, a ze mam w miare bogatych starych to nie musze sie specjalnie w zyciu wysilac, tylko siedze i mysle ze to juz jest over. Slaby genetycznie osobnik popadl w uzywki kjtore we lbie zostana do konca zycia. Ale znowuz nie chce do tego wracac bo jak sobie przypomne te wszystkie detoxy, chorych #!$%@? pozytywnie oczywiscie #!$%@? to szczerze juz wole odczuwac aktualny marazm zyciowy i czekac na powolny zgon, moze raka dostane od palenia szlugow i zdechne. Do pracy sie nie nadaje a jak juz pojde to mnie mecza ludzie wiec wole siedziec w domu bezpiecznie w pokoju mam, nikt mnie nie #!$%@?, mama tylko sie pyta co jadlem albo co robilem a ja zawsze mowie ze sobie siedzialem na fotelu. Chodze do terapeutki ale ona tez #!$%@? mi bluepillowe teorie albo zebym poszedl do pracy a jak ktos mi mowi zebym poszedl do pracy to z automatu sie #!$%@? w #!$%@? ehhhhh. Ja sie poprostu do roboty nie nadaje bo jestem na to za glupi jakakolwiek by nie byla. Niech mi ktos powie co zrobic po kolei zeby jakos polepszyc jakosc zycia? Moze pojsc sie #!$%@? i sie stoczyc poprostu? #alkoholizm #uzaleznienie ##!$%@? #zalesie #depresja #itsover #przegryw #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61544884d9339d000a112dfc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
tycznie osobnik popadl w uzywki kjtore we lbie zostana do konca zycia. Ale znowuz nie chce do tego wracac bo jak sobie przypomne te wszystkie detoxy, chorych #!$%@? pozytywnie oczywiscie #!$%@? to szczerze juz wole odczuwac aktualny marazm zyciowy i czekac na powolny zgon, moze raka dostane od palenia szlugow i zdechne. Do pracy sie nie nadaje a jak juz pojde to mnie mecza ludzie wiec wole siedziec w domu bezpiecznie w